Sníh, oheň, vina a smrt

Sníh, oheň, vina a smrt - Gerhard Jäger | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gerhard Jäger
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sníh, oheň, vina a smrt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sníh, oheň, vina a smrt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerhard Jäger. Číst Sníh, oheň, vina a smrt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladý vídeňský historik Max Schreiber přijíždí na podzim 1950 do vesničky v tyrolských horách, aby zde prozkoumal vraždu čarodějnice, která se odehrála v devatenáctém století. Zjišťuje, že čelit archaickému alpskému světu a uzavřené a nedůvěřivé komunitě, která má svá vlastní pravidla, znamená cítit se odcizeně a izolovaně. Ve své samotě se Schreiber bezhlavě zamiluje do mladé němé ženy, o niž však usiluje další muž. Když za záhadných okolností zemře jeden z venkovanů, stodolu zachvátí plameny, zima udeří brutální silou a na vesnici se řítí jedna lavina za druhou, situace se v sevření klaustrofobie a strachu ze smrti vyhrotí k nesnesení a Schreiber beze stopy zmizí. O více než půl století později se jeden starý muž rozhodne konečně přijít na kloub tomu, co se před všemi těmi lety stalo. Pronásledován vlastním stínem se vrací do vesnice využít svou poslední šanci.


...oheň, vina a smrt kniha od: Gerhard Jäger ... RECENZE: Sníh, oheň, vina a smrt :: Recenze-knih ... . 75 % 69 hodnocení ... Obsah knihy: Sníh, oheň, vina a smrt. Silný román o neopětované lásce, záhadné vraždě a strhujícím pátrání . Mladý vídeňský historik Max Schrei¬ber přijíždí na podzim 1950 do vesničky v tyrolských horách, aby zde prozkoumal vraždu čarodějnice, která se odehrála v devatenáctém století. Vystudoval žurnalistiku, pracoval jako novinář a editor. Se svou rodinou žije v Tyrolsku. V roce ... Sníh, oheň, vina a smrt | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Se svou rodinou žije v Tyrolsku. V roce 1996 získal Vorarlberskou literární cenu pro dosud nezveřejněné romány. Kniha Sníh, oheň, vina a smrt (2016) je jeho první román. Hledáte Sníh, oheň, vina a smrt od Gerhard Jäger? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete za...SOUVISEJÍCÍ KNIHY