Taoistická cesta omlazení: Automasáž Chia

Taoistická cesta omlazení: Automasáž Chia - Mantak Chia | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mantak Chia
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Taoistická cesta omlazení: Automasáž Chia.pdf


Chcete si knihu přečíst?Taoistická cesta omlazení: Automasáž Chia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mantak Chia. Číst Taoistická cesta omlazení: Automasáž Chia Online je nyní tak snadné!

POPIS


Západní pojetí masáží se v prvé řadě soustředí na práci se svaly. Praxe taoistické automasáže čchi se zaměřuje na práci s vnitřní energií – neboli čchi – pro posílení a omlazení smyslových orgánů a také vnitřních orgánů. Techniky této taoistické praxe jsou staré více než 5000 let. Až donedávna byly přísně střeženým tajemstvím, jež se předávalo od mistrů na žáky, přičemž každý z těchto mistrů často znal pouze jednu malou část této kompletní metody. V této knize vám mistr Mantak Chia předkládá celý svůj systém technik, které vytvořil. Sestavil z nich logický, praktický a snadno proveditelný postup, jenž vám odhalí metody, které taoističtí mistři používali k udržení svého mládí. Vysvětlí vám také teorii energetických jevů na pozadí automasáže čchi i dopad negativních emocí na vnitřní orgány a nervový systém.


...oistická cesta omlazení -- Automasáž čchi - Chia Mantak Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Taoistická cesta omlazení | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Taoistická cesta omlazení Chia Mantak, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Taoistická cesta omlazení Chia Mantak. Taoistická cesta omlazení: Automasáž čchi V této knize vám mistr Mantak Chia předkládá celý svůj systém technik, které vytvořil.. Sestavil z nich logický, praktický a snadno proveditelný postup, jenž vám odhalí metody, které taois ... Taoistická cesta omlazení - Mantak Chia levně, cena 233 Kč ... ... . Taoistická cesta omlazení: Automasáž čchi V této knize vám mistr Mantak Chia předkládá celý svůj systém technik, které vytvořil.. Sestavil z nich logický, praktický a snadno proveditelný postup, jenž vám odhalí metody, které taoističtí mistři používali k udržení svého mládí. 259 Kč Taoistická cesta omlazení - Automasáž Čchi - Chia MantakPočet stran: 120 Formát: Brožovaná Praxe taoistick...SOUVISEJÍCÍ KNIHY