Vyzvědačka jeho veličenstva

Vyzvědačka jeho veličenstva - Hana Whitton | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Whitton
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyzvědačka jeho veličenstva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyzvědačka jeho veličenstva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Whitton. Číst Vyzvědačka jeho veličenstva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na stránkách této knihy ožívá skutečná historická postava Aphra Behnová, anglická básnířka a překladatelka – jedna z vůbec prvních žen v Anglii, která se živila výhradně svým psaním. Opravdu výhradně? Nikoliv! Podle všeho se totiž jednalo i o významnou špionku ve službách Karla II. Stuarta během války mezi Anglií a Nizozemím o obchodní cesty po moři. Právě její špionážní kariéra je námětem románu známé spisovatelky Hany Whitton, autorky mnoha knižních bestsellerů. Kniha plná romantiky, záludností a zvratů ukazuje tuto odvážnou ženu jako špionku i královu milenku, která se nebojí intrik ani ohrožení života.


...ačka Jeho Veličenstva 2019; Anna Česká: Dcera Karla IV ... Whitton, Hana : Vyzvědačka jeho veličenstva ... . na anglickém trůnu 2007; Eliška Přemyslovna 2009; Anna Falcká 2011; Zimní královna 2006; Jak se po anglicku vytratit v Anglii 2006; všech 47 knih autora. Kniha Vyzvědačka Jeho Veličenstva je v Vyzvědačka jeho veličenstva - Hana Whitton. Na stránkách této knihy ožívá skutečná historická postava Aphra Behnová, anglická básnířka a překladatelka... Vyzvědačka jeho veličenstva. Přidat recenzi Autoř ... Vyzvědačka jeho veličenstva - Hana Whitton | Knihy Dobrovský ... ... Vyzvědačka jeho veličenstva. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentova...SOUVISEJÍCÍ KNIHY