Číhání

Číhání - Eric Rickstad | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eric Rickstad
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Číhání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Číhání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric Rickstad. Číst Číhání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přátelskou a poklidnou atmosférou odlehlého městečka Canaan ve Vermontu otřásá spor o legalizaci homosexuálních manželství. Mezi lidmi to vře. Staří přátelé si nemohou přijít na jméno. Probouzí se strach, předsudky a násilí. Když je tedy v domě advokáta, který se v případu výrazně angažuje, brutálně zavražděna mladá dívka, detektiv Sonja Testová nabude přesvědčení, že vražda musí mít s ostře sledovanou kauzou nějakou spojitost. Jenže jak se mladá Sonja Testová noří do svého prvního vyšetřování vraždy hlouběji, odhaluje děsivé činy skryté po celá desetiletí a zjišťuje, že za idylickou tváří městečka se ukrývá temnota a zlo páchané na nevinných. A Sonja, matka dvou dětí, udělá všechno pro to, aby nevinné ochránila.


... category "Číhání" The following 5 files are in this category, out of 5 total ... Číhání - Eric Rickstad | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Číhání (německy Tschihana) je samota, část města Chyše v okrese Karlovy Vary.Nachází se asi 3,5 km na jihovýchod od Chyš. Je zde evidována jedna adresa. V roce 2011 zde trvale žili dva obyvatelé.. Číhání leží v katastrálním území Čichořice o výměře 4,79 km². Více videí a článků a informací o kvantové vlně najdete na http://kvantuj.cz Webinář "Úvod do kvantové vlny": http://kvantuj.cz/webinar-uvod-zaznam V ... Číhání (Canaan Crime, #1) by Eric Rickstad ... .cz Webinář "Úvod do kvantové vlny": http://kvantuj.cz/webinar-uvod-zaznam V ... Current local time in Czechia - Okres Karlovy Vary, Karlovarský kraj - Číhání. Get Číhání weather and area codes, time zone and DST. Explore Číhání sunrise and sunset, moonrise and moonset,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY