Medicejští: Dynastie u moci

Medicejští: Dynastie u moci - Matteo Strukul | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Matteo Strukul
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Medicejští: Dynastie u moci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Medicejští: Dynastie u moci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matteo Strukul. Číst Medicejští: Dynastie u moci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trilogie MEDICI je ságou o nejvlivnější renesanční italské rodině plné spiknutí, morové epidemie, válek, politických her, intrik a zvratů. Mezi zradou, vraždami a domluvenými svatbami sledujeme Lorenza, který vystoupal až na vrchol moci. Ale nemá to jednoduché - intriky a politické zvraty jsou na denním pořádku - žoldnéři, traviči, švýcarští žoldáci i umělci a uhrančivé kurtizány – to vše patří ke koloritu středověké Florencie. Lorenzo, inteligentní a obratný politik, velký mecenáš umění a básník, se dennodenně musí potýkat s podobnými problémy. K tomu má milostný románek s Lucrezií Donati a na obzoru je spiknutí proti němu, které vyvrcholí krvavou lázní v Pazzi.


...dicejští: Dynastie u moci je stručně řečeno dobře napsaná, i když nemusí ´sednout´ každému ... Kniha Medičejští: dynastie u moci - Matteo Strukul | Dobré ... ... . Kapitolky jsou dvou až tří stránkové, takže se čte hodně rychle a děj svižně ubíhá. Medicejští by sice měli být hlavními protagonisty knihy, ale můj osobní dojem je, že děj se vine kolem lehce zvrácené ... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Medicejští: Dynastie u moci od Matteo Strukul. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Medicejští: Dynastie u moci ... Mezi zradou, vraždami a d ... Medicejští: Dynastie u moci - Matteo Strukul | KOSMAS.cz ... ... . Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Medicejští: Dynastie u moci ... Mezi zradou, vraždami a domluvenými svatbami sledujeme Lorenza, který vystoupal až na vrchol moci. Ale nemá to jednoduché - intriky a politické zvraty jsou na denním pořádku - žoldnéři, traviči, švýcarští žoldáci i umělci a uhrančivé kur...SOUVISEJÍCÍ KNIHY