Šití tašek, kabelek a doplňků 2 - Krok za krokem

Šití tašek, kabelek a doplňků 2 - Krok za krokem - Taťána Žejdlová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Taťána Žejdlová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šití tašek, kabelek a doplňků 2 - Krok za krokem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šití tašek, kabelek a doplňků 2 - Krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Taťána Žejdlová. Číst Šití tašek, kabelek a doplňků 2 - Krok za krokem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když kabelku, tak originál! Protože vás šití baví a nás také, je tu další díl úspěšného Šití tašek, kabelek a doplňků krok za krokem od Taťany Žejdlové. Autorka vás ve své druhé knize seznámí se svými nejnovějšími nápady, střihy a variacemi. Zaměřila se především na návody samotné, které jsou díky detailním fotografiím a podrobným komentářům vhodné i pro úplné začátečníky. Vše pečlivě popisuje a nezapomíná ani na praktické rady, které vám šití usnadní, a různé vychytávky, aby vaše kabelka byla opravdu originální. Můžete se těšit na kabelky a tašky všech možných druhů a střihů, překlápěcí psaníčko, malé kabelky překlápěcí i klasické, ušijete si velkou nákupní tašku, ležérní kabelku vhodnou pro všechny příležitosti, skládací nákupku, která se vám vejde i do malé kabelky, naučíte se efektivně zrecyklovat své staré rifle a přetvořit je do praktické kabelky nebo batůžku, různé odstřižky a zbytky látek využijete na ušití spousty praktických kapsiček a taštiček a čeká vás toho ještě daleko, daleko více.


...tašek, kabelek a doplňků - krok za krokem 2 ... Siti tasek kabelek a doplnku levně | Blesk zboží ... . Protože vás šití baví a nás také, je tu další díl úspěšného Šití tašek, kabelek a doplňků krok za krokem od Taťany Žejdlové. Autorka vás ve své druhé knize seznámí se svými nejnovějšími nápady, střihy... Šití tašek, kabelek a doplňků 2 Autor Taťana Žejdlová. Když kabelku, tak originál! Protože vás šití baví a nás také, je tu další díl úspěšného Šití tašek, kabelek a doplňků krok za krokem od Taťany Žejdlové. Když kabelku, tak originál! Protože vás ... Šití tašek, kabelek a doplňků krok za krokem 2 - Taťána ... ... . Když kabelku, tak originál! Protože vás šití baví a nás také, je tu další díl úspěšného Šití tašek, kabelek a doplňků krok za krokem od Taťany Žejdlové. ŠITÍ TAŠEK KABELEK A DOPLŇKŮ EN C Y K L O P ED I E Z O N ER P R E S S Taťana Žejdlová ŠITÍ TAŠEK, KABELEK A DOPLŇKŮ KROK ZA KR...SOUVISEJÍCÍ KNIHY