Superjídlo

Superjídlo - Dana Jacobi | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Jacobi
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Superjídlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Superjídlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Jacobi. Číst Superjídlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Více než 80 lahodných receptů s použitím nejzdravějších přírodních surovin. Zkuste nějaký náš recept na superjídlo a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché a chutné. Tato kniha vám pomůže dostat na váš stůl čerstvé a zdravé potravin v kteroukoli denní dobu. Všechny recepty jsou výživné, používám zeleninu, ovoce, celozrnné výrobky, luštěniny, nízkotučné mléčné výrobky, ořechy a semena. Zaměřte se na jídlo rostlinného původu a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché! Našich 80 receptů vás o tom přesvědčí! U každého receptu najdete seznam ingrediencí. Uvařte si třeba lahodný bulgur salát s paprikou, cizrnu s pistáciemi; sicilské krevety s květákem a mandlemi, kuřecí salát s tacos a oříšky kešu nebo pečené sladké brambory s kmínem a koriandrem – tyto recepty vás překvapí originální kombinací chutí. Jiné, jako mangold a restovanou cibulí nebo ječmenové rizoto s kuřecím masem a houbami, jsou zdravější variací klasických pokrmů. Kniha obsahuje též soupis všech použitých ingrediencí s popisem, ze kterého se dozvíte jejich výhody a jaký mají vliv na vaše zdraví. Bonbónkem jsou pak nápady, jak využít další superpotraviny, jako například jahody, kapustu, čilli, meloun, dýně a mnoho dalších, pro jednoduché a rychlé občerstvení. Tato kniha dokazuje, že i zdravé vaření může být jednoduché a chutné!


...ějaký náš recept na superjídlo a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché a chutné ... Grilovaná čekanka se salsou verde | Recepty na Prima Fresh ... . Tato kniha vám pomůže dostat na váš stůl čerstvé a zdravé potravin v kteroukoli denní dobu. Všechny recepty jsou výživné, používám zeleninu, ovoce, celozrnné výrobky, luštěniny, nízkotučné mléčné výrobky, ořechy a semena. Zaměřte se na jídlo ... Mana je jídlo, které dodá tělu vše, co potřebuje. Rychle zasytí, je vždy při ruce a skvěle chutná. Zkuste nějaký náš recept na superjídlo a zji ... Superjídlo - Dana Jacobi | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Rychle zasytí, je vždy při ruce a skvěle chutná. Zkuste nějaký náš recept na superjídlo a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché a chutné. Tato kniha vám pomůže dostat na váš stůl čerstvé a zdravé potravin v kteroukoli denní dobu. Všechny recepty jsou výživné, používám zeleninu, ovoce, celozrnné výrobky, luštěniny, nízkotučné mlé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY