Momofuku

Momofuku - David Chang | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Chang
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Momofuku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Momofuku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Chang. Číst Momofuku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Momofuku je skupina newyorských restaurací, které založil David Chang. Stalo se tak v roce 2004, a i když začátky nebyly snadné, zanedlouho se stal senzačním objevem mezi špičkovými šéfkuchaři – a jeho gastronomická hvězda stále stoupá. Je držitelem mnoha prestižních ocenění a za svůj inovativní přístup k vaření získal celosvětové uznání. Jeho Momofuku vzdoruje snadné kategorizaci. Formou geniálně kreativních receptů prezentuje fúzi korejské a západní kuchyně, která nemá obdoby a kterou prostě musíte milovat. A díky tomu, že se v posledních letech na našich pultech objevily i suroviny dříve nedostupné, můžete dnes podle originálních receptů Momofuku vařit i doma.


... a fried chicken spot from Momofuku that serves fried chicken, sides, slushies, and more ... MOMOFUKU, Las Vegas - The Strip - Menu, Prices, Restaurant ... ... . MILK BAR. Milk Bar is a bakery from chef & owner Christina Tosi. They make cookies, cakes, pies and more. ... Momofuku is a culinary brand established by chef David Chang in 2004 with the opening of Momofuku Noodle Bar. It includes restaurants in New York City, Sydney, Toronto, Washington, DC, Las Vegas, and Los Angeles (Noodle Bar, Ssäm Bar, Ko, Má Pêche (defunct), Seiōbo, Noodle Bar Toronto, Kōjin, Fuku, Fuku+, CCDC, Nishi, Ando, Las Vegas, Fuku Wall St, Kāwi), a bakery established by pastry ... From Momofuku: Ginger Scallion Noodles and Ginger Scallion Sauce. Our ginger scallio ... Momofuku ... ... From Momofuku: Ginger Scallion Noodles and Ginger Scallion Sauce. Our ginger scallion noodles are an homage to/out-and-out rip-off o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY