Mystická Lenormand: Kniha a 36 vykládacích karet

Mystická Lenormand: Kniha a 36 vykládacích karet - Regula Elizabet Fiechter | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Regula Elizabet Fiechter
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Mystická Lenormand: Kniha a 36 vykládacích karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mystická Lenormand: Kniha a 36 vykládacích karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Regula Elizabet Fiechter. Číst Mystická Lenormand: Kniha a 36 vykládacích karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Evropě snad vůbec nejoblíbenější a nejrozšířenější vykládací karty světoznámé „pařížské Sibylly“, Mademoiselle Lenormand (1772-1843), v nádherném novém zpracování. Každá karta je nyní mystickým zážitkem! Urban Trösch ztvárnil obrazové poselství jednotlivých karet klasickou technikou vaječné tempery, čímž tomuto jedinečnému dílu dodal okouzlující barevnou brilanci. Výrazově silné motivy a symboly přehledným způsobem otevírají cestu k individuálnímu výkladu. Výsledkem je úžasná karetní sada vhodná jak pro zkušené vykladače karet, tak pro naprosté nováčky.Tato sada obsahuje knihu a sadu 36 vykládacích karet.


...ystická Lenormand Kniha a 36 vykládacích karet Autor: Regula Elizabet Fiechter V Evropě snad vůbec nejoblíbenější a nejrozšířenější vykládací karty světoznámé "pařížské Sibylly", Mademoiselle Lenormand (1772 1843), v nádherném novém zpracování ... Mystická Lenormand - Regula Elizabeth Fiechter,Urban ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Mystická Lenormand, kniha+36 karet, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mystická Lenormand, kniha+36 karet. Podtitul: Kniha a 36 vykládacích karet V Evropě snad vůbec nejoblíbenější a nejrozšířenější vykládací karty světoznámé „pařížské Sibylly", Mademoiselle Lenormand (1772-1843), v nádherném novém zpracování. Mystická Lenormand - Kniha a 36 vy ... Mystický Kipper - Kniha a 36 vykládacích karet - Regula ... ... . Podtitul: Kniha a 36 vykládacích karet V Evropě snad vůbec nejoblíbenější a nejrozšířenější vykládací karty světoznámé „pařížské Sibylly", Mademoiselle Lenormand (1772-1843), v nádherném novém zpracování. Mystická Lenormand - Kniha a 36 vykládacích karet. ... Mademoiselle Lenormand (1772-1843), v nádherném...SOUVISEJÍCÍ KNIHY