Pokojíčky/Little Rooms: 23. mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2016

Pokojíčky/Little Rooms: 23. mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2016 - Kaliopi Chamonikola, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kaliopi Chamonikola,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokojíčky/Little Rooms: 23. mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2016.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pokojíčky/Little Rooms: 23. mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2016 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kaliopi Chamonikola,. Číst Pokojíčky/Little Rooms: 23. mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2016 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace byla vydána jako obvykle k posledně proběhlému, tentokrát 23. Mikulovskému výtvarnému sympoziu “dílna“. Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje nejen myšlení a tvorbu zúčastněných autorů, ale také se stala alespoň dílčím dokumentem o proměnách současného českého a potažmo středoevropského výtvarného umění. Kromě textů obsahuje kvalitní reprodukce děl, jež se stala součástí sbírky současného umění města Mikulova.


...extů obsahuje kvalitní reprodukce děl, jež se stala součástí sbírky současného umění města Mikulova ... Veselý Petr | Prodej knih ... . (23. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2016 : 16.7.-13.8.2016 = Little rooms : 23rd Mikulov symposium "dílna" 2016) Domů / Publikace / Pokojíčky/Little Rooms. Pokojíčky/Little Rooms 23. mikulovské výtvarné sympozium "dílna" 2016 . Autor: Kaliopi Chamonikola, Petr Veselý ... Mikulovskému výtvarnému sympoziu "dílna". Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictv ... Mikulov (Břeclav, Česko) | Knihy.ABZ.cz ... ... Mikulovskému výtvarnému sympoziu "dílna". Je koncipována jako knižní publikace, která prostřednictvím rozhovorů přibližuje nejen myšlení a tvorbu ... Pokojí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY