Ztraceno beze stopy

Ztraceno beze stopy - Paul Gelder | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Gelder
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztraceno beze stopy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztraceno beze stopy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Gelder. Číst Ztraceno beze stopy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Paul Gelder, edior magazínu Yachting Monthly, sepsal podle vyprávění svědků 30 neuvěřitelných příběhů o ztroskotání a potopení lodí kvůli špatnému počasí, bouřím, navigačním chybám, kolizím, rozbitým motorům, ohni anebo vyčerpání posádky. Jsou zde zaznamenány opravdu pozoruhodné příběhy – a ukázky neuvěřitelné odvahy, iniciativy a vytrvalého odhodlání, které vyzývají k zamyšlení a ze kterých se můžeme poučit.


... informace o produktu Kniha Ztraceno beze stopy - Paul Gelder, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ztraceno beze stopy - Paul Gelder ... Kniha: Ztraceno beze stopy - Paul Gelder | Knihy.ABZ.cz ... . Ztraceno beze stopy Autor: Gelder, Paul Nakladatel: IFP Publishing EAN: 9788087383605 ISBN: 978-80-87383-60-5 Originál: Sunk Without Trace Překlad: Viktor, Jurek Popis: 1× kniha, brožovaná, 259 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Ztraceno beze stopy Nová kolekce děsivých a pravdivých příběhů o jachtách ztracených na moři od autora bestselleru Ztraceno ve vlnách p ... Ztraceno beze stopy - Paul Gelder | Kniha na Alza.cz ... . vydání) Ztraceno beze stopy Nová kolekce děsivých a pravdivých příběhů o jachtách ztracených na moři od autora bestselleru Ztraceno ve vlnách přináší neocenitelné lekce a poučení o nebezpečí a záchraně života na moři. Paul Gelder, edior magazínu Yachting Monthly, sepsal podle vyprávění svědků 30 neuvěřitelných ... Ztraceno beze stopy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY