Obscénní pták noci

Obscénní pták noci - José Donoso | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
José Donoso
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Obscénní pták noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obscénní pták noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor José Donoso. Číst Obscénní pták noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obscénní pták noci je román, který nemá obdoby. José Donoso kdysi přiznal, že při jeho psaní trpěl nesnesitelnými bolestmi – a pochopil, že pokud knihu nedokončí, nikdy se jich nezbaví. Výsledný „totální román“ se mezitím stal textem, o kterém se píší celé disertace. Moc a bezmoc, mužství a ženství, ošklivost a krása, skutečnost a sen, řád a chaos, tvář a maska, bujnost a úpadek, bída a bohatství – každá z těchto opozic by vydala na několik pojednání i za předpokladu, že by do sebe nebyly v knize tak nesmlouvavě zaklesnuté. V sevření těchto rozporů zaznívá slábnoucí hlas Humberta Penalozy, který tráví své dny v polorozpadlém domě mezi dožívajícími stařenami a sám se stává jednou z nich. Na líci světa neuspěl, a tak se usadil na jeho rubu, po boku „lidské suti“, aby sám sebe jednou provždy popřel. Jde ale jen o jednu z mnoha proměn, jimiž postavy Obscénního ptáka noci procházejí.


...iděné, neviděné a obscénní-- autor: Gonzalez-Crussi F ... Kniha: Obscénní pták noci - José Donoso | Knihy.ABZ.cz ... . Smrtelná hodina. Patetická utrpení lásky. Obscénní pohyby básní-- autor: Kars Ota Obscénní pták noci-- autor: Donoso José Obscénní pták noci je román, který nemá obdoby. José Donoso kdysi přiznal, že při jeho psaní trpěl nesnesitelnými bolestmi - a pochopil, že pokud knihu nedokončí, nikdy se jich nezbaví. Výsledný „totální román" se mezitím stal textem, o kterém se píší celé disertace. Obscénní pták noci je román, který nemá obdoby. Jos ... Obscénní pták noci - José Donoso | Knihy Dobrovský ... . Obscénní pták noci je román, který nemá obdoby. José Donoso kdysi přiznal, že při jeho psaní trpěl nesnesitelnými bolestmi - a pochopil, že pokud knihu nedokončí, nikdy se jich nezbaví. Výsledný „totální román" se mezitím stal textem, o kterém se píší celé disertace. Obscénní pták noci je román, který nemá o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY