Addamsova rodina

Addamsova rodina - Calliope Glassová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Calliope Glassová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Addamsova rodina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Addamsova rodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Calliope Glassová. Číst Addamsova rodina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Novomanželům Morticii a Gomezovi Addamsovým rozzuřený dav pokazil svatbu, a tak se rozhodli vyměnit Starý svět za Nový. Addamsovi jsou tak trochu jiní než všichni ostatní. Mají vytříbeně strašlivý vkus a delikátně hnusné chutě, a i když se vzájemně pokoušejí zabít, mají se rádi až za hrob. Rodina Addamsových se potýká s obvyklými trablemi – dospívajícími dětmi, všetečnou tchyní a nevychovanými domácími mazlíčky. Jejich domov snů, pro maloměšťáky rozpadající se ruina, se stane trnem v oku Margaux, moderátorce reality show, která je shodou okolností také majitelkou realit v sousedství – a Addamsovi jí kazí ceny. Na oslavu zkoušky dospělosti Addamse juniora se navíc sjede celá široká rodina, což Margaux nemůže dopustit. Chce Addamsovy nejprve vyštvat a později zničit. Válka sousedů vypukne naplno.Kniha je doplněna 8 stranami barevných fotografií z filmu.


...va rodina má jeden zásadní problém - nikdo ju vlastně nechtěl ... Nová Addamsova rodina / The New Addams Family (TV seriál ... ... . Jistě , historii má vážně bohatou , ať už to byly úspěchy , či převážněji neúspěchy ale to vážně mi nedává důbod , abych byl na film obezřetnější . Hlavní děj tohoto filmu se točí okolo Wednesday , která byla totálně bez emocí, humoru ... Ačkoli je Addamsova rodina dost dobrou komedií, tak místy je její atmosféra velmi ponurá až děsivá, což považuji za velký úspěch. (28.5.2011) všechny komentáře uživatele / kingik. U filmové ... Addamsova rodina (2019) CZ HD teaser trailer - YouTube ... . (28.5.2011) všechny komentáře uživatele / kingik. U filmové verze jsem se nebavil tolik jako u původního seriálu. Herci totiž tady nebyli patřičně "ujetí", jak si to vyžadovaly jejich postavy. Addamsova rodinka je satirickým protikladem typické americké rodiny, kt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY