Den, který nikdy nepřijde

Den, který nikdy nepřijde - Caimh McDonnell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Caimh McDonnell
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Den, který nikdy nepřijde.pdf


Chcete si knihu přečíst?Den, který nikdy nepřijde ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caimh McDonnell. Číst Den, který nikdy nepřijde Online je nyní tak snadné!

POPIS


Paul Mulchrone zakládá detektivní kancelář. Je bez peněz, bez parťáka a bez partnerky (neposlouchej, Maggie) – ale dostal svůj první případ! Na zakázku žárlivé milenky bude sledovat stavebního magnáta Hartigana. Právě toho, jenž stojí před dublinským soudem za vytunelování peněz klientů, kteří kupodivu chtěli bydlet. Právě toho, jehož společník byl nalezen kupodivu zavražděný. Právě toho, jehož druhý společník se před lety rozhodl stavět na pozemku, kde sídlil hokejový oddíl Bunnyho McGarryho. Kupodivu: když totiž nemáte problémy s Bunnym, nemáte žádné. Přidejme zhrzenou sestřičku Brigit, která přivazuje chlípné doktory k postelím; policistu Wilsona, který na mrtvoly fakt nemá žaludek; mesiášského kazatele Frankse, bandu squatterů se záluskem na data jisté banky, dav rabujících demonstrantů – a samozřejmě Dublin, protože nikde jinde tohle všechno najednou nenajdete. Kdo to dokáže smíchat a znovu rozplést tak, aby ty nejméně pravděpodobné dílky skládačky do sebe přesně zapadly? Jedině Caimh McDonnell.


...vovaly Den, který nikdy nepřijde. 11. jediný požitek v jinak zcela přísně řízené existenci ... Den, který nikdy nepřijde ... . Tato skutečnost byla teď obzvláště důležitá pro detektiva Donnachu Wilsona ... Den, který nikdy nepřijde - Caimh McDonnell. Druhý díl Dublinské trilogie. Strhující kriminální zápletka podbarvená břitkým humorem. Caimh McDonnell... Den, který nikdy nepřijde Autor: McDonnell, Caimh Nakladatel: Jota EAN: 9788075655806 ISBN: 978-80-7565-580-6 Originál: The Day That Never Comes Překlad: Janda, Richard Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Den, který nikdy nepřijde Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788075655806. Caimh McDon ... Den, který nikdy nepřijde by Nakladatelství JOTA - Issuu ... . vydání) Den, který nikdy nepřijde Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788075655806. Caimh McDonnell ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY