Desatera

Desatera - Hugo Schreiber, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hugo Schreiber,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Desatera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Desatera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hugo Schreiber,. Číst Desatera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klasická i moderní Desatera pro zábavu a pučení. V jedenácti kapitolách přináší okolo osmdesáti desater. Od nejstarších dob byly základní pravdy vyjadřovány počtem deseti stručných poučení. Vznikla tak desatera! Desatera mohou být vážná i humorná, časová i nadčasová, náboženská i ateistická. Známe desatera o rodině, o ženách, o dobrém jídle, o výchově nebo o lásce.Zvláštní místo v knížce mají desatera věnovaná významným světovým osobnostem, kde bylo snahou vydavatele předvést v co nejelementárnější formě jejich názory. V knize čtenář najde jak desatera klasická, tak i desatera moderní, nabízející sumu vědomostí nebo názorů. V žádném případě se nejedná o vážný spis, ale spíše knížku zábavnou, určenou pro praktické využití.


...a Sdn Bhd (DSB), we are capable of producing all kinds of Halal food for all kinds of events, we can design specific menus to suit your taste, budget and any specific dietary requirements ... Desatera - 4 visitors ... . With decades of industrial catering experience, our clients can expect an entirely tasty and quality food as well as friendly hospitality. Pro etiku v židovství a křesťanství má Desatero přikázání zásadní význam. V křesťanství se význam Desatera pro spásu člověka podle Ježíše naplnil - výslednou úlohu přebralo dvojí přikázání lásky k Bohu a k bližnímu. V tomto dvojím přík ... Desatero - Wikipedie ... . V křesťanství se význam Desatera pro spásu člověka podle Ježíše naplnil - výslednou úlohu přebralo dvojí přikázání lásky k Bohu a k bližnímu. V tomto dvojím příkazu však vidí naplnění Mojžíšova zákona i židovství.Desatero je považováno za „katechetický souhrn morálky ... Get Info. Phone: (+603) 8927 1023 Email: [email protected] Address Lot 11, Jalan P/9B Kawasan Perus...SOUVISEJÍCÍ KNIHY