Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd

Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd - John Curran | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Curran
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Curran. Číst Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Mnohá odhalení v této knize se stanou klíčovými k tomu, jak budou příští generace číst Christie.“ Independent on Sunday Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie vznikly spojením a doplněním toho nejpodstatnějšího z publikací Johna Currana, jenž měl možnost prostudovat 73 autorčiných poznámkových bloků, do nichž si Christie zapisovala zápletky svých detektivek (viz Utajené zápisníky Agathy Christie a Promyšlené vraždy Agathy Christie). V chronologickém sledu šesti desetiletí – od roku 1916, kdy Christie stvořila Poirota, do smrti této nejpopulárnější spisovatelky všech dob – Curran detailně odkrývá způsob, jak Christie dosáhla svého pozoruhodného úspěchu, překonává řadu zažitých pohledů na její tvorbu a přináší množství detailů a nejnovějších zjištění o spisovatelčiných uskutečněných i neuskutečněných, zdařilých, ale i méně povedených nápadech, o alternativních vyústěních jejích detektivek i o nově nalezených autorčiných povídkách (kniha zahrnuje jejich texty). Analýzu doplňují reprodukce vybraných stránek spisovatelčiných zápisníků, celek pak tvoří neocenitelného průvodce dílem Agathy Christie pro všechny milovníky jejích próz i detektivního žánru.


...kulisí promyšlených vražd „Mnohá odhalení v této knize se stanou klíčovými k tomu, jak budou příští generace číst Christie ... Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Curran John ... ... ." Independent on Sunday Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie vznikly spojením a doplněním toho nejpodstatnějšího z publikací Johna Currana, jenž měl možnost prostudovat 73 ... Všechny informace o produktu Kniha Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd - John Curran, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd - John Curran. Kniha: Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd - John Curran. Fungujeme! Vážení zákazníci, ... Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí ... ... . Kniha: Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie - Zákulisí promyšlených vražd - John Curran. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny op...SOUVISEJÍCÍ KNIHY