Česká cesta ke svobodě: Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem

Česká cesta ke svobodě: Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem - Petr Husák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Husák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká cesta ke svobodě: Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Česká cesta ke svobodě: Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Husák. Číst Česká cesta ke svobodě: Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je pokusem o odpovědi na otázky týkající se nejen 17. listopadu 1989, ale také historických souvislostí, které tomuto dějinnému okamžiku předcházely. Petr Husák, zkušený novinář a také již autor tohoto žánru v úvodu mapuje atmosféru české undergroundové politiky 70. a 80. let, shrnuje všechny možné aspekty a předpoklady, které existovaly v dané situaci k převzetí moci, uvádí i konkrétní fakta prvních listopadových dnů, jež rozhodly o"tom, kam se bude ubírat tehdejší politika tohoto státu. Ptá se, zdali došlo k "námluvám" s mocí, jak to bylo s volbou prezidenta, a zdali se jednalo o revoluci anebo spíše o puč. Zvítězila skutečně pravda a láska nad lží a nenávistí?


...ké drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem ... PDF Sametová revoluce v Kutné Hoře - Theses ... . HUSÁK Petr Maxmilián. Info: Mladá fronta, 2013 (1.) - váz., 512 str. EAN: Česká cesta ke svobodě: Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem Petr Husák Nakladatel: Mladá fronta 2019 Česká cesta ke svobodě: Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem Petr Husák Nakladatel: Mladá fronta 2013 Petr Maxmilián Husák: Česká cesta ke svobodě. Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřen ... Konec České konsolidační agentury levně, cena 207 Kč ... ... . Politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem. Obsáhlá leč čtivá kniha zkušeného novináře Petra Husáka nabízí fascinující svědectví o všech zákoutích novodobé české historie a politiky od roku 1977 do roku 1997. politické drama o šestnácti dějstvích s otevřeným koncem, první ucelený pohled na českou historii let 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY