Korespondence II

Korespondence II - Jiří Voskovec, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Voskovec,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Korespondence II.pdf


Chcete si knihu přečíst?Korespondence II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Voskovec,. Číst Korespondence II Online je nyní tak snadné!





POPIS


Také druhý svazek dopisů, které např. u J. Voskovce představují vrchol jeho poválečné literární tvorby, je neocenitelným dokladem duchovního světa V & W. „Forma zkratky, krátká spojení, divadelní narážky, privátní kódy, k tomu brilantní stylizace a neuvěřitelná oslovení i podpisy“ – tak velice výstižně charakterizují tuto korespondenci např. R. Dolejš a V. Kofroň. V dnešní době esemesek a mailů představuje Voskovcův a Werichův listář také rehabilitaci dopisu jako literárního útvaru. Druhý svazek, doplněný rovněž řadou ne zcela známých fotografií z Werichovy a Voskovcovy tvorby, zahrnuje dopisy z let 1963–1968.


...orge] Voskovec was born Jiri Wachsmann [1905-1981] ... 2007 1st Ed. Jiri Voskovec & Jan Werich: Korespondence (3 ... ... . He was a much revered Czech actor and playwright. After World War 1 Voskovec appeared with Jan Werich [1905-1980] as one of a comic duo in the tradition of Laurel and Hardy. Korespondence II book. Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Korespondence II - anotaceTřísvazkový projekt dosud nepublikované ... Kniha Korespondence II Přidat komentář. Sandik. 1 05.11.2019. Dopisy samy jsou úžasný ... Kniha: Korespondence II - Jiří Voskovec; Jan Werich ... ... . Sandik. 1 05.11.2019. Dopisy samy jsou úžasný materiál, způsob jejich vydání je ovšem dosti tristní. ... Korespondence II. Autor: Němcová, Božena Nakladatel: NLN - Nakladatelství Lidové noviny EAN: 9788071066972 ISBN: 80-7106-697-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 560 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21 cm Rok vydání: 200...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY