Z Bureše Babišem

Z Bureše Babišem - Tomáš Lemešani | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Lemešani
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Bureše Babišem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z Bureše Babišem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Lemešani. Číst Z Bureše Babišem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o tom, jak Andrej Babiš ovlivňuje média, kdo mu půjčil peníze na vznik Agrofertu a kdo jsou jeho tiší společníci.. V byznysovém a politickém impériu šéfa hnutí ANO operují vysocí představitelé socialistických tajných služeb. Peníze měl dávno předtím, než vznikl Agrofert, a jeho fungování v politice započalo už v dávné minulosti. To je jen část z odhalení, které zmapovala předkládaná kniha. Autor popisujecelou historii podnikání Andreje Babiše od jeho dětství až po současné plány a potíže. „Publikace se nevyhnula ani ošemetným bodům jeho kariéry. Speciální pozornost jsem věnoval třeba zkoumání původu kapitálu velkopodnikatele či tomu, jací lidé mu pomohli protlouct se přes divoký byznys devadesátých let,“ říká autor publikace Tomáš Lemešani.


...e Babišem se proto zaměřila na body kariéry, které dosavadní mediální studie ani knihy nepopsali ... Z Bureše Babišem - Tomáš Lemešani | Knihy Dobrovský ... . Ve větší míře se věnuje třeba vztahům s politiky, slovenskými reáliemi a tomu, proč se Babiš prezentuje jako vyhnanec, či tomu, ... Z Bureše Babišem se proto zaměřila na body kariéry, které dosavadní mediální studie ani knihy nepopsali. Ve větší míře se věnuje třeba vztahům s politiky, slovenskými reáliemi a tomu, proč se Babiš prezentuje jako vyhnanec, či tomu, jak zasahuje do československého mediálního dění. Z Bureše Babišem. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čt ... Z Bureše Babišem ... . Z Bureše Babišem. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Kniha je zajímavým pohledem do zákulisí podnikání Andreje Babiše. Zabývá se především vztahy a vazbami Babiše, které mu pomohly ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY