Největší muž na světě: Legionářské romaneto

Největší muž na světě: Legionářské romaneto - Pavel Brycz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Brycz
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Největší muž na světě: Legionářské romaneto.pdf


Chcete si knihu přečíst?Největší muž na světě: Legionářské romaneto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Brycz. Číst Největší muž na světě: Legionářské romaneto Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dědeček Max byl tím největším mužem na světě – bývalý legionář, který se nikdy před nikým nesklonil. Pro malého chlapce, který přijel společně s matkou a sestřičkou na venkov, se z jeho vyprávění stala cesta vedoucí k zamlčované a popírané historii. Spolu s Maxem procházel bojišti první světové války i sibiřské anabáze. Ty největší boje však je třeba svést doma – s rodinou i režimem. A i sám největší muž má svá temná tajemství, která mohou zničit celý jeden hrdý chlapecký svět.


...tší muž na světě: Legionářské romaneto ... Literární kavárna Řetězová - Prague, Czech Republic | Facebook ... . Pavel Brycz ... Největší muž na světě Autor: Brycz, Pavel Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024259086 ISBN: 978-80-242-5908-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13,3 × 20,8 cm Rok vydání: ... NEJVĚTŠÍ MUŽ NA SVĚTĚ: Legionářské romaneto Akce již skončila Autor večerníčků a povídek nejen pro děti, Pavel Brycz, přečte v liberecké knihovně úryvky ze své poslední knihy s názvem Největší muž na světě: Legionářské romaneto. Legionářské romaneto. BRYCZ Pavel. Info: ... E-kniha: Největší muž na světě - Pavel Brycz | Knihy.ABZ.cz ... . Legionářské romaneto. BRYCZ Pavel. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2017 (1.) - váz., 200 str. EAN: 9788024259086 ISBN: 978-80-242-5908-6. Hodnocení: 0 hodnocení Největší muž na světě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... A i sám největší muž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY