Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě

Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě - John Gray | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Gray
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Gray. Číst Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je to již více než dvacet let, co John Gray napsal knihu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Knihu, jež pomohla párům po celém světě prohloubit jejich intimitu a oživit milostné životy. Ukázalo se, že muži a ženy spolu komunikují tak rozdílným způsobem, že by mohli být z různých planet. Miliony lidí se díky němu naučily porozumět a mluvit jazykem toho druhého, což přispělo k záchraně mnoha vztahů. Ale svět se změnil. V současné době je daleko komplikovanější definovat, co to vlastně znamená být muž nebo žena. Mnoho mužů i žen opustilo letité zaběhnuté stereotypy a objevili svou skutečnou přirozenost – což má velký vliv na dnešní partnerské vztahy. Nejnovější kniha Johna Graye nabízí moderní pohled na otázky a problémy, které jsou klíčem zdravých vztahů. Role mužů a žen se dramaticky mění a tato kniha vám pomůže s orientací ve vztazích moderního, globálního světa prostřednictvím příkladů ze života a jednoduchých cvičení. Možná pochopíte, že váš partner je vám bližší než tušíte.


...e Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě od John Gray? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Mars a Venuše - Vztahy v dnešním globálním světě ... ... . 33 prodejen po celé ČR Mars a Venuše: Vztahy v dnešním spletitém světě Autor: Gray, John Nakladatel: Omega EAN: 9788073907129 ISBN: 978-80-7390-712-9 Překlad: Tejcová, Pavlína Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2017 Úvod » ASTROLOGIE,ZNAMENÍ,VZTAHY,SEX » MARS A VENUŠE : VZTAHY V DNEŠNÍM SPLETITÉM SVĚTĚ. MARS A VENUŠE : VZTAHY V DNEŠNÍM SPLETITÉM SVĚTĚ ... co John Gray napsal knihu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Knihu, j ... Mars a Venuše : Vztahy V Dnešním Spletitém Světě ... ... . MARS A VENUŠE : VZTAHY V DNEŠNÍM SPLETITÉM SVĚTĚ ... co John Gray napsal knihu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Knihu, jež pomohla párům po celém světě prohloubit jejich intimitu a oživit milostné životy. Ukázalo se, že muži ... Mars a Venuše - Vztahy v dnešním globálním světě .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY