Pěti zuby směje se na pravnouče

Pěti zuby směje se na pravnouče - Jan Frolík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Frolík
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěti zuby směje se na pravnouče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pěti zuby směje se na pravnouče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Frolík. Číst Pěti zuby směje se na pravnouče Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 2013 se čtenářské veřejnosti úspěšně představil kardašořečický rodák Jan Frolík (1948) obsáhlým výborem Útěcha z ornitologie, který vyšel v nakladatelství FRA a obsahoval i soubory s básněmi haiku, jejichž psaním se autor dlouhodobě zabývá. Následující tvorbu křehkých miniatur však znovu šířil spíše jen mezi svými známými v útlých knihách vydávaných jindřichohradeckým nakladatelstvím Epika (například Haiku to nevysvětlí nebo Kardašořečická haiku). Cílem výboru Pěti zuby směje se na pravnouče je přiblížit širšímu publiku i tuto doposud téměř utajenou novější Frolíkovu tvorbu, která se vyznačuje jazykovou bohatostí, lehkou ironií a především ostrým viděním světa, kde se lidské dorozumívá s přírodním a navzájem si předávají inspiraci i porozumění.


...by směje se na pravnouče Autor: Frolík, Jan Nakladatel: Dobrý důvod EAN: 9788090630536 ISBN: 978-80-906305-3-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 48 stran, česky Rozměry: 10,5 × 15 cm Rok vydání: 2019 Cílem výboru Pěti zuby směje se na pravnouče je přiblížit širšímu publiku i tuto doposud téměř utajenou novější Frolíkovu tvorbu, která se vyznačuje jazykovou bohatostí, lehkou ironií a především ostrým viděním světa, kde se lidské dorozumívá s přírodním a navzájem si předávají inspiraci i porozumění ... Útěcha z ornitologie (Jan Frolík) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Cílem výboru Pěti zuby směje se na pravnouče je přiblížit širšímu publiku i tuto doposud téměř utajenou novější Frolíkovu tvorbu, která se vyznačuje jazykovou bohatostí, lehkou ironií a především ostrým viděním světa, kde se lidské dorozumívá s přírodn ... Zuby ceny za mustky | Sleviste.cz ... . Cílem výboru Pěti zuby směje se na pravnouče je přiblížit širšímu publiku i tuto doposud téměř utajenou novější Frolíkovu tvorbu, která se vyznačuje jazykovou bohatostí, lehkou ironií a především ostrým viděním světa, kde se lidské dorozumívá s přírodn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY