Žalostící stehlík

Žalostící stehlík - Anna Maria Ortesová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Maria Ortesová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žalostící stehlík.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žalostící stehlík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Maria Ortesová. Číst Žalostící stehlík Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román je příběhem tří mužů ze Severu — knížete Nevilla, obchodníka Nodiera a sochaře Duprého, kteří přijíždějí do barvami hýřící Neapole napoleonské doby, aby se zde setkali se svým osudem. Na první pohled je tu evokován idylický čas konce 18. století, dosud jen málo dotčený Velkou revolucí, čas, v němž je místo pro bizarní kompars, dobré city a rokokově senzuální vychutnávání života. Tento svět je však, jak se záhy ukazuje, velmi křehký a má svůj fantastický a mysteriózní rub. Na širokém plátně plyne nakonec před našima očima anarchický proud stále přepisovaných obrazů, jejichž úběžníkem je mytická figura Stehlíka: nedefinovatelné bytosti, jež je hlasem nejednoznačných životních energií, radostí i bolestí, a má nejblíže k těm, jejichž prosté bytí a intuitivní vnímání života dosud nepohltila racionální civilizační schémata.


...cí stehlík Autor: Ortesová, Anna Maria Nakladatel: RUBATO EAN: 9788087705773 ISBN: 978-80-87705-77-3 Překlad: Pelán, Jiří ... Žalostící stehlík Anna Maria Ortesová | Knihkupectví Daniela ... ... Anna Maria Ortesová — Žalostící stehlík Román Anny Marie Ortesové Žalostící stehlík (1993) je příběhem tří mužů ze Severu — knížete Nevilla, obchodníka Nodiera a sochaře Duprého —, kteří přijíždějí do barvami hýřící Neapole napoleonské doby, aby se zde setkali se svým osudem. Koupit Koupit eknihu. Román je příběhem tří mužů ze Severu — knížete Nevilla, obchodníka Nodiera a sochaře Dupréh ... Žalostící stehlík | BOOKS.CZ ... . Koupit Koupit eknihu. Román je příběhem tří mužů ze Severu — knížete Nevilla, obchodníka Nodiera a sochaře Duprého, kteří přijíždějí do barvami hýřící Neapole napoleonské doby, aby se zde setkali se svým osudem. Kniha: Žalostíc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY