Miminka - První černobílá knížka pro miminko

Miminka - První černobílá knížka pro miminko - Stella Baggot | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stella Baggot
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Miminka - První černobílá knížka pro miminko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Miminka - První černobílá knížka pro miminko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stella Baggot. Číst Miminka - První černobílá knížka pro miminko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ideální první knížka pro vaše miminko. Velká je tak akorát do dětských ručiček, má oblé hrany a díky pevným stránkám vydrží i méně šetrné zacházení. Obrázky miminek v různých situacích, uzpůsobené malému děťátku, si vaše miminko může prohlížet stále dokola. Černobílá varianta s jemnými barevnými prvky je pro správný vývoj zraku malého miminka vhodnější než pestrobarevné obrázky. Ukažte svému děťátku, jak má otáčet pevné stránky, a rozvíjejte tak u něj jemnou motoriku a koordinaci pohybu prstíků. Prohlížejte si společně miminko, které si hraje, má hlad, schovává se nebo spí.


...vejte knihu První černobílá knížka pro miminko Miminka v internetovém knihkupectví Megaknihy ... První černobílá knížka pro miminko Zvířata ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků První Černobílá knížka pro miminko - Miminka. Další fotografie (3) Sdílej Kód: P321. Dostupnost: 12 ks ihned k odeslání. 172 Kč. včetně DPH. ks. koupit běžná cena. 0 Kč. ušetříte: -Infinity % Přidat produkt k porovnání. Ideální první knížka pro vaše miminko. Velká je tak akorát do dětských ručiček, má obl ... Deníčky miminek od narození | Knihy Dobrovský ... . Ideální první knížka pro vaše miminko. Velká je tak akorát do dětských ručiček, má oblé ... Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Deníčky miminek od narození. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Ideální první knížka pro vaše miminko. Velká je tak akorát do dětských ručiček, má oblé hrany a díky pevným ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY