Rédl: Příběh člověka, který chtěl být čestný

Rédl: Příběh člověka, který chtěl být čestný - Jiří W. Procházka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří W. Procházka
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Rédl: Příběh člověka, který chtěl být čestný.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rédl: Příběh člověka, který chtěl být čestný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří W. Procházka. Číst Rédl: Příběh člověka, který chtěl být čestný Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se konec roku 1992 a vojenský prokurátor Roman Rédl řeší největší případ své kariéry - vede trestní stíhání proti bývalé hlavě StB Alojzi Ferencovi. Případ ovšem podléhá tlakům z různých stran a s blížícím se rozdělením Československa je Rédl nucen podniknout kroky, které se neslučují s jeho profesním svědomím. Rozčarován prací se upne k podivnému zmizení mladíka ze sousedního bytu a začne po něm pátrat na vlastní pěst. Postupně však odkrývá případ děsivých rozměrů, v němž klíčovou roli hrají vlaky naložené zbraněmi a vojenskou technikou sovětských vojsk odsouvaných z východního Německa. Vykazovaný počet vagónů totiž nesouhlasí a sílí podezření, že mladý soused o tom věděl víc. Rédl se obrátí na policii i své nadřízené. Když u nich ale nepochodí, hnán potřebou udělat správnou věc a zachránit něčí život požádá o pomoc samotného Ference.Situace se ale Rédlovi vymkne z rukou a kruté prozření přichází pozdě. Nebezpečné soukolí organizovaného zločinu je v pohybu, nehledě na nové politické uspořádání, rozdělení republiky nebo čest jednoho člověka…Strhující thriller na motivy stejnojmenné televizní minisérie Mira Šifry a Jana Hřebejka.


...í W. Procházka Rédl Příběh člověka, který chtěl být čestný ... Rédl - Příběh člověka, který chtěl být čestný ... ... . Píše se konec roku 1992 a vojenský prokurátor Roman Rédl řeší největší případ své kariéry - vede trestní stíhání proti bývalé hlavě StB Alojzi Ferencovi. Kniha: Rédl -- Příběh člověka, který chtěl být čestný Autor: Jiří W. Procházka - Píše se konec roku 1992 a vojenský prokurátor Roman Rédl řeší největší případ své kariéry - vede trestní stíhání proti bývalé hlavě StB Alojzi Ferencovi. Kniha Rédl: Příběh člověka, který chtěl být čestný ... Knih ... Kniha Rédl - Příběh člověka, který chtěl být čestný - Jiří ... ... . Kniha Rédl: Příběh člověka, který chtěl být čestný ... Kniha Rédl: Příběh člověka, který chtěl být čestný je v. Přečtených: 3x: Knihotéce: 2x: Chystám se číst: 6x: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY