53. týden

53. týden - Agnes Ravatnová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Agnes Ravatnová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
53. týden.pdf


Chcete si knihu přečíst?53. týden ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agnes Ravatnová. Číst 53. týden Online je nyní tak snadné!

POPIS


Blíží se Vánoce a středoškolský učitel Georg Ulveset se na ně vůbec netěší. Kolegové, žáci i přátelé mu neustále připomínají, že toho se svým životem zatím moc neudělal a že už to nejspíš ani nestihne napravit. S manželkou se rozvedli, dceru skoro nevídá, a jako by toho nebylo dost, pan učitel se ještě ke všemu občas rád trošku napije... Přestože se na něj nepříjemnosti valí ze všech stran, čelí jim Georg s velkou dávkou sebeironie a humoru. Na obzoru se navíc objevuje jeho dávná láska, takže to skoro vypadá, že by s novým rokem mohl začít také nový, o něco veselejší život.


... je cyklicky se opakující časové období sedmi po sobě následujících dnů, existují ale i týdny s jiným počtem dnů ... Hřib: Do Prahy dorazilo 53 tisíc respirátorů pro ... ... .Sedmidenní týden se objevuje v různých kalendářích od starověku, v gregoriánském kalendáři byly dny v týdnu původně řazeny v pořadí neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota. ... Přehledná tabulka týdnů pro výběr konkrétního týdne. Další informace: Více o pořadových číslech týdnů naleznete na stránce číslo týdne; Kdy má rok 53 týdnů Týden ... Evropská komise - Safety Gate: Týdenní hlášení ... . Další informace: Více o pořadových číslech týdnů naleznete na stránce číslo týdne; Kdy má rok 53 týdnů Týden.cz - Aktuální zpravodajství v souvislostech. RSS ... 17.05. 17:53 . O půlnoci na pondělí v Česku po 66 dnech skončí nouzový stav. Jak se ke koronavirové krizi postavily zbývající státy visegrádské čtyřky a sousední Německo? více Diskuse (15) A v kalendářích z té doby jde o první týden...SOUVISEJÍCÍ KNIHY