Domácnosti našich babiček I: kuchyně, ošatka, spíž

Domácnosti našich babiček I: kuchyně, ošatka, spíž - Alena Anežka Gajdušková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Anežka Gajdušková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Domácnosti našich babiček I: kuchyně, ošatka, spíž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Domácnosti našich babiček I: kuchyně, ošatka, spíž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Anežka Gajdušková. Číst Domácnosti našich babiček I: kuchyně, ošatka, spíž Online je nyní tak snadné!

POPIS


Domácnosti našich babiček jsou skromným návodem ke zdravému nezávislému životu, prověřenému denodenní snahou generací žen vést důstojný a přirozený život v souladu s přírodou a svou přirozeností. Kniha přináší ucelený soubor unikátních informací z praktického života našich předků, které sahají minimálně sto let do historie, mnohdy však ještě dále. Při sestavování Domácnosti našich babiček bylo využito historických kuchařských knih, dobových živnostenských receptářů, odborných publikací i archivu rodinných, ručně psaných receptů z konce 19. a první poloviny 20. století.V knize můžeme nahlédnout do starobylé kuchyně, ošatky či spíže, oživit si tradiční způsoby zpracování a uchovávání obilí, brambor, luštěnin a olejnin, domácí zpracování mléka, konzervování vajec či úpravu zeleniny i hub, a to vše bez umělých konzervantů, ledniček, mrazáků, vakuovaček. Každá kapitola je dolněna autorkou prověřenými recepty.


...nosti našich babiček jsou skromným návodem ke zdravému nezávislému životu, prověřenému denodenní snahou generací žen vést důstojný a přirozený život v souladu s přírodou a svou přirozeností ... Tip na knihu: Domácnosti našich babiček 1 (Alena ... ... . Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta 2020; Domácnosti našich babiček I: kuchyně, ošatka, spíž 2019; Domácnosti našich babiček II: zahrada. louka, zvířata, les 2020; Kniha Domácnosti našich babiček I: kuchyně, ošatka, spíž je v Při sestavování Domácnosti našich babiček bylo využito historických kuchařských knih, dobových živnostenských receptářů, odborných publikací i archivu rodinných, ručně psaných receptů z konce 19. a první poloviny 20. století. ... Zboží ze stejné kategorie - Domácnosti našich babiček - Kuchyně, ošatka, spíž ... Domácnost na ... Alena Anežka Gajdušková: Domácnosti našich babiček I ... ... . a první poloviny 20. století. ... Zboží ze stejné kategorie - Domácnosti našich babiček - Kuchyně, ošatka, spíž ... Domácnost na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY