Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí

Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí - Tracy Thompson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tracy Thompson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tracy Thompson. Číst Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pojmem „mateřská deprese“, který autorka sama definovala, dosud nebyl dostatečně popsán a odborně zkoumán a rozumí se jím dlouhodobý depresivní stav, jímž průběžně trpí matky malých dětí s predispozicí k depresi (na rozdíl od poporodní deprese). Na základě vlastní zkušenosti a výpovědí dalších matek, které se musely s tímto problémem dlouhodobě potýkat, Tracy Thompsonová tento stav popisuje a definuje, vymezuje se proti tabu, s nímž bývá stále ještě koncept „nemilující matky“ spojován, a nabízí řadu rad, jak si tuto situaci pokud možno usnadnit a hlavně jak ji nepředat dalším generacím. Tracy Thompsonová je americká novinářka. Další její knihou je Beast, beletristicky laděný příběh o tom, jak se s depresí vyrovnávala ona sama.


... Mateřství se mi stalo pastí - Příběhy matek s depresí od Tracy Thompson? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Mateřství se mi stalo pastí, Příběhy matek s depresí ... ... . 33 prodejen po celé ČR Mateřství se mi stalo pastí: Příběhy matek s depresí. Tracy Thompson ... Mateřství se mi stalo pastí Autor: Thompson, Tracy Nakladatel: Portál EAN: 9788026215479 ISBN: 978-80-262-1547-9 Originál: The Ghost in the House: Motherhood, Raising Children, and Struggling with Depression Mateřství se mi stalo pastí - Příběhy matek s depresí - Tracy Thompson . Pojmem „mateřská deprese", který autorka sama definovala, dosud nebyl dostatečně popsán a odborně zkoumán a rozumí se jím dlouhodo ... Mateřství se mi stalo pastí Příběhy matek s depresí ... . Pojmem „mateřská deprese", který autorka sama definovala, dosud nebyl dostatečně popsán a odborně zkoumán a rozumí se jím dlouhodobý depresivní stav, jímž průběžně trpí matky malých dětí s predispozicí k depresi (na rozdíl od poporodní deprese). Pojmem ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY