Spojené státy japonské

Spojené státy japonské - Peter Tieryas | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Tieryas
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Spojené státy japonské.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spojené státy japonské ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Tieryas. Číst Spojené státy japonské Online je nyní tak snadné!

POPIS


Japonsko před několika desetiletími vyhrálo druhou světovou válku. Američané uctívají jejich vznešeného císaře a nikdo nepochybuje o tom, že válečná brutalita vítězů byla jen exemplárním příkladem. Nikdo, až na Washingtony – tajemnou skupinu bojovníků za svobodu. Jejich nejnovější podvratnou činností je distribuce ilegální videohry, jež hráče zavádí do světa, ve kterém válku naopak vyhrály Spojené státy americké.Kapitán Beniko Išimura se jako videoherní cenzor snaží spolu s agentkou japonské tajné policie Akiko Cukinovou zabránit dalšímu šíření znepokojivého produktu. Ale i Išimura cosi skrývá... Pomalu odhaluje, že případ Washingtonů je mnohem komplikovanější, než se zdálo, a podvratná videohra je díky svému původu mnohem kontroverznější a nebezpečnější než by mohl kdokoli předpokládat.


... státy japonské book. Read 603 reviews from the world's largest community for readers ... Spojené státy japonské - Peter Tieryas | Databáze knih ... . Japonsko před několika desetiletími vyhrálo druhou světovou... Spojené státy japonské Autor: Tieryas, Peter Nakladatel: Argo EAN: 9788025723289 ISBN: 978-80-257-2328-9 Originál: United States of Japan Překlad: Tschorn, Robert Popis: 1× kniha, vázaná, 324 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Spojené státy americké (anglicky United States of America, krátce také ... Peter Tieryas: Spojené státy japonské cena od 279 Kč ... ... . vydání) Spojené státy americké (anglicky United States of America, krátce také United States, zkratka US nebo USA), zkráceně také Spojené státy, jsou demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se mezi Atlantským oceánem na východě a Tichým oceánem na západě. Na severu sousedí s Kanadou a na jihu s Mexikem. Spojené státy japonské 5. 1 recenze ; Japonsko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY