Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli

Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli - Sharon Saline | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sharon Saline
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sharon Saline. Číst Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všichni známe rady expertů, ale někdy potřebujeme pomocnou ruku i od těch, kteří s ADHD žijí, od dětí a dospívajících s hyperaktivitou a poruchou osobnosti. Jak zvládnout nároky školy? Jak se nepoštěkat u snídaně? Jak zařídit, aby každá rodinná oslava neskončila pláčem a práskáním dveří? Autorka shromáždila zkušenosti desítek dětí a mladých lidí, kteří jsou hyperaktivní a nepozorní, a zjistila, že nejlépe funguje, pokud je rodiče zapojí do rozhodování o věcech, které se doma odehrávají. Čtenář v knize najde řadu praktických doporučení a příkladů, které mu pomohou najít si vlastní cestu k tomu, jak co nejlépe vyjít se svým někdy vznětlivým a náročným, ale také milovaným a jedinečným dítětem. Sharon Saline, Psy.D., je psycholožka specializující se na problematiku ADHD. Za více než pětadvacetiletou praxi dospěla k pozitivnímu přístupu k mladým lidem s poruchou pozornosti a hyperaktivitou, který napomáhá tomu, že se jim v životě daří lépe.


...e stejně jako Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli vyšla u nakladatelství Portál koncem roku 2019 a na problematiku pohlíží jinak než zmíněný titul, což je očekávané ... VASE - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Já vám však ráda představím knihu, která rozhodně má, co nabídnout. Autorka knihy Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli shromáždila zkušenosti desítek dětí a mladých lidí, kteří jsou hyperaktivní a nepozorní, a zjistila, že nejlépe funguje, pokud je rodiče zapojí do rozhodování o věcech, které se doma odehrávají. Čtenář v knize najde řadu praktických doporučení a příkladů, které mu pomohou najít si vlastní cestu ... Kniha: Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli Autor: Sharon Sa ... Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli - Sharon ... ... . Čtenář v knize najde řadu praktických doporučení a příkladů, které mu pomohou najít si vlastní cestu ... Kniha: Co by vaše dítě s ADHD chtělo, abyste věděli Autor: Sharon Saline Autorka shromáždila zkušenosti desítek dětí a mladých lidí,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY