Tajemství pokladu svatého Václava

Tajemství pokladu svatého Václava - Renata Šindelářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Renata Šindelářová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství pokladu svatého Václava.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství pokladu svatého Václava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Šindelářová. Číst Tajemství pokladu svatého Václava Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vojta a Klárka jsou opět tady a s nimi i nový dobrodružný příběh o cestě za pokladem svatého Václava. Děti se s pomocí trochu bláznivého vědce Alexe dostávají do minulosti, cestují však nikoliv pouze jednou, ale hned několikrát a podaří se jim navštívit dobu knížete Václava, císaře Karla IV., Jiřího z Poděbrad, císařovny Marie Terezie nebo Tomáše G. Masaryka. Děti nejenže se snaží svatováclavský poklad najít, ale stanou se i jeho opatrovníky. Společně s Vojtou a Klárkou se prostřednictvím odkazů v knize mohou strážci pokladu stát i všichni čtenáři, kteří správně rozluští zašifrovanou zprávu a posbírají všechny klíče, kterými pak poklad uzamknou a uschovají na tajném místě. Kniha kombinuje čtení s luštěním. Každá kapitola je ukončena logickým, matematickým, jazykovým, postřehovým či jiným úkolem, který děti odkáže na pokračování v příběhu. Na některých místech se čtenáři mohou i samostatně rozhodnout, jak by dle nich měl příběh pokračovat. Jde tedy o knihu v pravém slova smyslu interaktivní. Děti si tak bystří hlavu i vlastní úsudek a navíc se nenásilnou formou dozvídají informace ze života našich předků. Kniha je určena především pro děti od 9 do 13 let. Renata Šindelářová je spisovatelka, redaktorka a lektorka na vlastní noze. Cvičí jógu, má ráda turistiku a fotografuje. V Portále jí vyšla kniha Ztraceni v rudolfinské Praze (2017).


... Tajemství pokladu svatého Václava koupíte na našem e-shopu ... Kniha Tajemství pokladu svatého Václava - Renata ... ... . Související články. Ztratily se vám děti v rudolfínské Praze? S naším gamebookem je zase najdete. Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt - dobrodužná kniha o strachu a odvaze pro malé čtenáře. Tajemství pokladu svatého Václava Renata Šindelářová Nakladatel: Portál 2019 Píšu záměrně "aktivitu", protože kniha TAJEMSTVÍ POKLADU SVATÉHO VÁCLAVA od Renaty Šindelářové totiž rozhodně není "jen" kniha. Jedná se o interaktivní gamebook plný nejrůznějších úk ... Tajemství pokladu svatého Václava - Renata Šindelářová od ... ... . Jedná se o interaktivní gamebook plný nejrůznějších úkolů, hádanek, rébusů a křížovek. Děti si budou číst a přitom plnit logické, matematické nebo jazykové úkoly z ... Všechny informace o produktu Kniha Tajemství pokladu svatého Václava - Renata Šindelářová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY