Moje velká kniha samolepek Zvířata

Moje velká kniha samolepek Zvířata - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje velká kniha samolepek Zvířata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje velká kniha samolepek Zvířata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moje velká kniha samolepek Zvířata Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této nádherné knížce se samolepkami najdeš pestrobarevné fotografie fascinujících zvířat, která žijí v divočině, na farmě nebo jako rodinní mazlíčci v lidských příbytcích. Jsou tu nejen krávy, ovce, prasata, kachny, králíci, ale i hroši, sloni, nosorožci, lvi, žirafy, zebry nebo oblíbení mazlíčci jako křečci, kočky, psi apod. Všechna zvířátka se pak v této knížce objevují i v různých hrách a zábavných úkolech. A ty si při čtení o nich můžeš vybrat právě to zvířátko, které se nejlépe hodí na příslušné místo, a vytvoříš si tak obrázkovou knížku podle vlastních představ. A ještě něco navíc: obrázek každého zvířátka doprovázejí zajímavé informace napsané tak, aby byly srozumitelné i pro malé čtenáře.


...a z celého světa - Moje velká kniha . V téhle knížce se skrývá svět plný úžasných živých bytostí ... Tituly podobné k Zvířata - Moje velká kniha samolepek ... ... . Poznej domácí i divoká zvířata, která žijí na statku a v jeho okolí, ale také zvláštní živočichy, kteří obývají nejrůznější kouty planety Země. Moje velká kniha samolepek Zvířata Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025607091 ISBN: 978-80-256-0709-1 Překlad: Rauerová, Jitka Popis: 1× kniha, brožovaná, 54 stran, česky Rozměry: 21 × 28 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Kniha: Moje velká kniha samolepek Zvířata V této nádherné knížce se samolepkami najdeš pest ... Moje velká kniha samolepek Zvířata | 4kids ... . vydání) Kniha: Moje velká kniha samolepek Zvířata V této nádherné knížce se samolepkami najdeš pestrobarevné fotografie fascinujících zvířat, která žijí v divočině, na farmě nebo jako rodinní mazlíčci v lidských příbytcích. V této zábavněvzdělávací publikaci ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY