Poslední hodina: Třináctý případ Lincolna Rhyma

Poslední hodina: Třináctý případ Lincolna Rhyma - Jeffery Deaver | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední hodina: Třináctý případ Lincolna Rhyma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední hodina: Třináctý případ Lincolna Rhyma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver. Číst Poslední hodina: Třináctý případ Lincolna Rhyma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyšinutý vrah, který zhudebňuje poslední chvíle svých obětí... Ano, to je případ jako stvořený pro Lincolna Rhyma! Za bílého dne byl z newyorské ulice unesen obchodní cestující. Tak to alespoň popsala devítiletá dívka, jediná svědkyně události. Na místě zločinu zanechal pachatel symbolický vzkaz: miniaturní oprátku. Takto znepokojivý popis místa činu je pro Lincolna Rhyma neodolatelným lákadlem. Společně s Amélií Sachsovou se pustí do ohledávání a vyhodnocování vodítek, ale pak dojde k nečekanému zvratu. Z italské Neapole je hlášen naprosto stejný případ... Jak obětí přibývá, vyvstává na povrch další bizarní libůstka tohoto pachatele: nahrává poslední dech svých obětí a jako samozvaný milovník hudby záznamy upravuje a následně zveřejňuje na internetu. Jak se zdá, Rhyma a Sachsovou čeká ve všech ohledech výjimečný případ, protože jejich protivník se tentokrát skrývá v temných stínech po celé zeměkouli.


...ý vrah, který zhudebňuje poslední chvíle svých obětí ... Slavný detektiv po třinácté - Blog iDNES.cz ... ... Ano, to je případ jako stvořený pro Lincolna Rhyma! Za bílého dne byl z newyorské ulice unesen obchodní cestující. Tak to alespoň popsala devítiletá dívka, jediná svědkyně události. Na místě zločinu zanechal pachatel symbolický vzkaz: miniaturní oprátku. Třináctý případ Lincolna Rhyma. DEAVER Jeffery. Info: Domino, 2017 (1.) - váz. Z angl. přel. J. Kobělka EAN: 9788074982507 Pos ... Případy Lincolna Rhyma: Poslední hodina - Jeffery Deaver ... ... .) - váz. Z angl. přel. J. Kobělka EAN: 9788074982507 Poslední hodina Třináctý případ Lincolna Rhyma . Jeffery Deaver; Jeffery Deaver ... Ano, to je případ jako stvořený pro Lincolna Rhyma! Za bílého dne byl z newyorské ulice unesen obchodní cestující. Tak to alespoň popsala devítiletá dívka, jediná svědkyně události. Na místě zločinu zanechal pachatel symbo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY