Z hovna bič

Z hovna bič - C. D. Payne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
C. D. Payne
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z hovna bič.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z hovna bič ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C. D. Payne. Číst Z hovna bič Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co si asi tak může člověk slibovat od života, když ho osud obdaří ne zrovna přitažlivým zjevem, mizerným zrakem, předčasnou plešatostí a navrch jménem Daniel Richard Nixon (ne, po žádných příbuzenských vazbách nepátrejte, to jen Dannyho otec projevil svůj republikánský zápal)? Nejspíš nic moc. Takže žádný div, že je z Dannyho v osmatřiceti osaměle žijící muž se špatně placeným zaměstnáním, těžce závislý na alkoholu a nikotinu. A když pak v práci dojde k reorganizaci a jeho místo zruší pro nadbytečnost, je to už vyloženě na mašli. Na druhou stranu by mohlo být i hůř. Tak například Dannyho bývalý kolega Tim je momentálně z důvodu svedení nezletilé osoby (ačkoli sám tvrdí, že to bylo přesně naopak) na útěku před zákonem, a především před otcem dotyčné slečny, zástupcem šerifa Grizzoffskim, bývalým armádním sniperem s dlouhými prsty a touhou po krvi. Čeká na Dannyho nová úžasná kariéra v maloobchodním prodeji či v psychoterapeutické praxi? Najde konečně spřízněnou duši, s níž by kráčel životem? Je tou pravou oddaná katolička a milovnice koček Wenda, tajemná Abby, mladičká Olivia nebo bývalá spolužačka Lizzie? Na všechny tyto i další otázky vám odpoví nejnovější humoristický román C. D. Payna.


...a bič si mě naprosto získal a patří mezi mé nejlepší literární zážitky posledních měsíců - samozřejmě, že jde o ty odlehčenější ... Z hovna bič - C.D. Payne | Elektronická kniha na Alza.cz ... . lachtan77. 8 04.03.2019. V posledních dnech čtu samé thrillery a mám už dost toho násilí a napětí. Říkal jsem si, že dám změnu a přečtu si nějakou oddechovku. Jak uplést z hovna bič . Лада Жигули ... Záchrana Škody Felície hrobníkovi z lopaty - Duration: 14:45. Лада ... [email protected] Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums & more. Nejlevně ... Kniha: Z hovna bič (C.D. Payne) | Martinus ... . Лада ... [email protected] Our new desktop experience was built to be your music destination. Listen to official albums & more. Nejlevnější nabídky Z hovna bič - C. Douglas Payne. ShopRoku 2019 Finalista . Hodnocení: 4.7 hv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY