Základy mužského šovinismu

Základy mužského šovinismu - Josef Hausmann | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Hausmann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy mužského šovinismu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy mužského šovinismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Hausmann. Číst Základy mužského šovinismu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stav mužské a ženské duše je výsledkem evoluce. Nevidím rozdíl mezi obsahem této knihy a níže zmiňovaným Cavemanem. Má to i svá pozitiva. Po 25 letech manželství musím uznat, že mě žena dokopala k výkonům, které bych sám pro sebe nedělal. Díky tomu se máme i s dětmi celkem dobře. Kniha má pár nedostatků - od ZŠ po VŠ jsem ve všech kolektivech viděl většinu snaživých dívek a daleko méně snaživých chlapů, ale to jsou nepodstatné detaily. 99% obsahu prostě sedí. Jak říká klasik,...'můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je to jediné, co s tím můžete dělat'... Pan Hausmann toho napsal více. Na internetu najdete i daleko složitější vědecké práce, ze kterých bohužel trochu mrazí. Jedno je ale jisté, autor má ženy rád a nenavádí muže aby se k nim chovaly špatně.


...to vypadalo, že nečtu základy mužského šovinismu, ale šovinismu ženského, protože neustále opakované stereotypy stavějí ženu do role vykořisťovatelky a muže do role chudáka, který musí ženě sloužit, jelikož je to jeho povinnost manželská, ačkoliv si ji vzal za manželku jen kvůli její vagíně ... PDF Základy mužského šovinismu - Kurtizany.net ... . Předmluva ke druhØmu vydÆní Fakt, že první vydÆní bylo rozebrÆno během dvou měsíců, je smutným dokumentem toho, že diskuto-vanÆ problematika tíží mnoho lidí, samozřejmě hlavně mužů. "enskou čÆst čtenÆřstva kniha rozděluje Základy mužského šovinismu Autor: Hausmann, Josef Nakladatel: Reneco EAN: 9788086563169, 9788086563268 ISBN: 80-86563-16-2 Popis: 1× kn ... PDF ZÆklady mužskØho ıovinismu ... . "enskou čÆst čtenÆřstva kniha rozděluje Základy mužského šovinismu Autor: Hausmann, Josef Nakladatel: Reneco EAN: 9788086563169, 9788086563268 ISBN: 80-86563-16-2 Popis: 1× kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY