Země Sněhuláků

Země Sněhuláků - Michal Gulyáš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Gulyáš
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Země Sněhuláků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Země Sněhuláků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Gulyáš. Číst Země Sněhuláků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Země sněhuláků se jmenuje Flokondula a její princ Funfun se narodil u nás... nebo spíše u vás - třeba na zahradě nebo na zasněžené louce, anebo v městské zahradě, kde ho postavil malý chlapec Limo. Za to se mu dostalo té cti doprovodit prince právě do té země, kde je svět sněhuláků. A tam prožívá příběhy, které vás nebudou mrazit, ale naopak vás zahřejí na duši, protože jsou to laskavé a veselé příběhy plné překvapení. A překvapení je v téhle knize dost! Obrázky Marcely Walterové v knižní verzi otvírají dveře do království Sněhových peřin. Audioverzi propůjčil svůj hlas Martin Stránský. Zemi sněhuláků napsal Michal Gulyáš a ve vydavatelství Audios.cz patří do pohádkového souhvězdí edice Kouzelné příběhy.


...HULÁKŮ se jmenuje Flokondula a její princ Funfun se narodil u nás ... Bazeny do zeme cz | Sleviste.cz ... ... nebo spíše u vás - třeba na zahradě nebo na zasněžené louce, anebo v městské zahradě, kde ho postavil malý chlapec Limo. Za to se mu dostalo té cti doprovodit prince právě do té země, kde je svět sněhuláků. Země sněhuláků se jmenuje Flokondula a její princ Funfun se narodil u nás... nebo spíše u vás - třeba na zahradě nebo na zasněžené louce, anebo v městské zahradě, kde ho postavil malý chlapec Limo. Za to se mu dostalo té cti doprovodit prince právě do té země, ... Země Sněhuláků - Gulyáš Michal | Knihy Dobrovský ... . Za to se mu dostalo té cti doprovodit prince právě do té země, kde je svět sněhuláků. ZEMĚ SNĚHULÁKŮ se jmenuje Flokondula a její princ Funfun se narodil u nás... nebo spíše u vás - třeba na zahradě nebo na zasněžené louce, anebo v městské zahrad...SOUVISEJÍCÍ KNIHY