Brány Anubisovy

Brány Anubisovy - Tim Powers | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tim Powers
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Brány Anubisovy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brány Anubisovy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Powers. Číst Brány Anubisovy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Brendan Doyle, odborník na dílo básníka raného devatenáctého století Williama Ashblesse, neochotně přijme pozvání od výstředního milionáře, aby skupině cestovatelů v čase posloužil jako odborný průvodce. Ovšem poté, co se v roce 1810 zúčastní vytoužené přednášky Samuela Taylora Coleridge, je unesen do špinavých uliček Londýna, kde temné a nebezpečné síly dobře znají tajemství bran v čase. Ztracený v čase, zapletený do vražedných intrik mezi znepřátelenými bandami žebráků a pronásledovaný egyptskými čaroději Doyle kupodivu přese všechna nebezpečenství přežívá. A dozvídá se o tajemném básníkovi Ashblessovi mnohem víc, než by kdy považoval za možné… Jeden z nejvěhlasnějších románů na pomezí science fiction a fantasy mísí literární historii, lykantropii, templářské rytíře, egyptskou magii a prazvláštní přehlídku skutečných i fiktivních postav v patrně nejoriginálnějším příběhu o cestování v čase, jaký byl kdy napsán. Román v roce 1983 získal Pamětní cenu Philipa K. Dicka. Nové upravené a ilustrované vydání je opatřeno krátkou autorskou předmluvou a množstvím vynechaných scén s Powersovým komentářem. Znalci jistě ocení rovněž novelu odehrávající se ve stejném prostředí jako slavný román, jenž se stal základním kamenem literárního subžánru zvaného steampunk.


...y Anubisovy" aneb dobrodružná plavba v proudech času ... Kniha Brány Anubisovy | Fantasyobchod.cz ... . Brendan Doyle je literární odborník na básníky 19. století, což jej předurčí k zajímavému výletu. Londýnské ulice minulosti se však ukáží být velmi nebezpečným místem a zoufale nepřipravený hlavní hrdina musí čelit nejen všemožným hrdlořezům, ale ... Brány Anubisovy Autor: Powers, Tim Nakladatel: Argo EAN: 9788025730720 ISBN: 978-80-257-3072- Originál: The Anubis Gates + Nobody´s Home Překlad: Kříž, Václav Ilustrace: Palumbo, David Popis: 1× kniha, vázaná, 440 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 Kniha: Brány Anubisovy (Tim Powers). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkup ... Brány Anubisovy - Tim Powers | Databáze knih ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Elektronická kniha Brány Anubisovy Tim Powers - Brány Anubisovy Otevřít stranu 99 Uká...SOUVISEJÍCÍ KNIHY