Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými nástroji

Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými nástroji - Vojtěch Bednář | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Bednář
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými nástroji.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými nástroji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Bednář. Číst Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými nástroji Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak snížit současnou vyšší fluktuaci zaměstnanců bez zvyšování mezd, což k dlouhodobému udržení lidí stejně nevede? Jak podpořit loajalitu zaměstnanců, aby své zaměstnání nebrali pouze jako místo, kam chodí vydělávat peníze, ale jako součást svého života? Jaká opatření k omezení fluktuace fungují a jak je realizovat? Jak pracovat se zaměstnanci s rizikem odchodu? Jaké taktiky použít k zastavení fluktuace, tedy když už lidé odcházejí? To vše se dozvíte v této praktické a přehledné knížce zkušeného konzultanta v oblasti vedení lidí a komunikace ve firmách.Zjistíte, proč lidé nejsou a proč odcházejí, kdy a jak fungují peníze, jaký způsob vedení a jaké prostředí zaměstnance udrží, proč tolik záleží na předávání informací zaměstnancům, a také jak poznáme, zda se nám tato práce daří.V knížce najdete mnoho praktických rad a příkladů z reálné praxe. Je určena personalistům a manažerům v komerčním i nekomerčním sektoru.


...zit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými nástroji Jak snížit současnou vyšší fluktuaci zaměstnanců bez zvyšování mezd, což k dlouhodobému udržení lidí stejně nevede? Zjistíte, proč lidé odcházejí, kdy a jak ... Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými ... ... ... Vojtěch Bednář Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými nástroji Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 6747. publikaci Odpovědná redaktorka Mgr. Marie Zelinová Sazba a grafická úprava Milan Vokál Návrh a zpracování ... Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance mana ... Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými ... ... .: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 6747. publikaci Odpovědná redaktorka Mgr. Marie Zelinová Sazba a grafická úprava Milan Vokál Návrh a zpracování ... Jak omezit fluktuaci a udržet si zaměstnance manažerskými nástroji Bednář Vojtěch Motivace a odměňování pracovníků -- Co musíte vědět, abyste ze svých spolupracovníků dostali to nejlepší Title: Jak omezit fluktuaci a udržet s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY