O vztazích

O vztazích - Osho | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
O vztazích.pdf


Chcete si knihu přečíst?O vztazích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst O vztazích Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Publikace ze série šesti ""Osho-miniknih"". Nacházejí se v ní promluvy mistra na téma vztahů - což je téma neustále aktuální pro každého. Tak jak je pro Osha běžné, i zde se jeho názory, vysvětlení a rady linou v odpovědi na otázky, které mu položili posluchači. Tyto otázky zastupují univerzální lidské problémy a snahu pochopit všechny složitosti vztahů. Proč je tak ošemetná sexualita, proč člověk tolik touží po šťastném milostném vztahu navzdory opakovaným zklamáním a bolesti, proč se při zamilování chováme jako šílení, co je žárlivost, jak najít spřízněnou duši, kdy je vhodné ve vztahu setrvat a kdy z něj odejít, jak milovat lépe...? Osho uvádí příklady ze života lidí i zvířat, zpestřuje své vyprávění vtipy či anekdotami. Snaží se přivést čtenáře do jeho vlastního nitra, do souznění se svou podstatou, zdrojem či Bohem, do stavu hluboké a neustále přítomné meditativnosti, neboť takový stav je jedinou zárukou, že budeme umět prožívat vztahy a jejich různé podoby radostně a extaticky, ne bolestně."


...1996 Sb. SDĚLENÍ Ministerstva zahraničních věcí Ministerstvo zahraničních věcí sděluje, že dne 26 ... O vztazích - Home | Facebook ... . srpna 1993 byla v Praze podepsána Smlouva mezi Českou republikou a Ruskou federací o přátelských vztazích a spolupráci. Se Smlouvou vyslovil souhlas Parlament České republiky a prezident republiky ji ratifikoval. Ratifikační listiny byly vyměněny v Moskvě dne 5 ... Nejzajímavější citáty o vztazích od autorů z celého světa - výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vztah. o vztazích mezi ovládající osobou a osobou ovládanou a mezi ovládanou osobou a osobami ovládanými s ... zpráva o vztazích | vzory.cz ... . o vztazích mezi ovládající osobou a osobou ovládanou a mezi ovládanou osobou a osobami ovládanými stejnou ovládající osobou (dále jen Zprávy) obsahují § 82-88 zák. č. 90/2012, zákona o obchodních společnostech a družstvech známého spíše jako zákon o obchodních korporacích (dále jen ZOK). Hledáte-li odpovědi na otázky, které se týkají...SOUVISEJÍCÍ KNIHY