Pro nejmenší - Protiklady se samolepkami

Pro nejmenší - Protiklady se samolepkami - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro nejmenší - Protiklady se samolepkami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pro nejmenší - Protiklady se samolepkami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pro nejmenší - Protiklady se samolepkami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Který slon je malý a který velký? Ukaž, který košík je plný a který prázdný. Která housenka je krátká a která dlouhá? Řekni, co je prázdné a co plné. Ukaž, která myška je vysoko a která nízko. Dolep samolepky na správná místa. Tyto a mnohé další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou se tak seznámí s protiklady a ještě zjistí svou šikovnost a postřeh při výběru a nalepování samolepek.


...y informace o produktu Kniha Pro nejmenší - Protiklady se samolepkami Kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pro nejmenší - Protiklady se samolepkami Kniha ... pro nejmenší | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Pro nejmenší Protiklady je krásný sešit se samolepkami. Líbí se mi, že je úplně pro ty nejmenší dětičky, pro které mi přijde, že toho, kde by mohly trénovat úchop tužky a jinak různě tvořit, na trhu moc není. Tyto a mnohé další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou se tak seznámí s protiklady a ještě zjistí svou šikovnost a ... Knihy se samolepkami pro děti | Knihy Dobrovský ... . Tyto a mnohé další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou se tak seznámí s protiklady a ještě zjistí svou šikovnost a postřeh při výběru a nalepování samolepek. Užijte si zábavu se samolepkami! Vydejte se na výlet zaoceánskou lod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY