Umění začít 2.0

Umění začít 2.0 - Guy Kawasaki | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Guy Kawasaki
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění začít 2.0.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění začít 2.0 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Kawasaki. Číst Umění začít 2.0 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Guy Kawasaki, úspěšný podnikatel, mentor a autor řady knižních bestsellerů o podnikání, přichází s novinkou. Ve své knize Umění začít 2.0 popisuje základní kroky, které vás dovedou od prvotního nápadu až k samotnému rozjezdu vlastního podnikání, vytvoření produktu či služby. Hlavní je začít. Guy Kawasaki se s vámi podělí o ryze praktické tipy ze své vlastní mnohaleté praxe. Poučil se z vlastních vítězství i proher a své zkušenosti je teď v ucelené podobě ochoten předat vám. Dost bylo teorie studované z nudných knih či obcházení stále stejných konferencí. Pojďte začít!


...asaki, úspěšný podnikatel, mentor a autor řady knižních bestsellerů o podnikání, přichází s novinkou ... Umění začít 2.0 - Guy Kawasaki | Knihy.ABZ.cz ... . Ve své knize Umění začít 2.0 popisuje základní kroky, které vás dovedou od prvotního nápadu až k samotnému rozjezdu vlastního podnikání, vytvoření produktu či služby. Guy Kawasaki, úspěšný podnikatel, mentor a autor řady knižních bestsellerů o podnikání, přichází s novinkou. Ve své knize Umění začít 2.0 popisuje základní kroky, které vás dovedou od prvotního nápadu až k sa ... Umění začít 2.0 - Guy Kawasaki | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Ve své knize Umění začít 2.0 popisuje základní kroky, které vás dovedou od prvotního nápadu až k samotnému rozjezdu vlastního podnikání, vytvoření produktu či služby. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Guy Kawasaki, úspěšný podnikatel, mentor a autor řady knižních bestsellerů o podnikání, přic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY