Caledorův meč - Warhammer

Caledorův meč - Warhammer - William King | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
William King
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Caledorův meč - Warhammer.pdf


Chcete si knihu přečíst?Caledorův meč - Warhammer ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William King. Číst Caledorův meč - Warhammer Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pátrání po ztraceném meči Caledora Krotitele draků, bájemi opředeném Slunečním tesáku, zavede Tyriona a Teclise do smrtících pralesů Lustrie. Zatímco se pokoušejí získat zpět tento artefakt z dávných dob, černokněžný král Malekith obnovuje útok na Ulthuan a přikazuje řemeslnému vrahovi Urianovi Otrávené čepeli zabít Věčnou královnu, jeho matka, čarodějka Morathi shromažďuje na severu vojsko barbarů a nesmiřitelný nepřítel všech z Aenarionovy krve, démon N’Kari, se vrací na svět, aby konečně vykonal svou pomstu.. Druhá kniha trilogie o Tyrionovi a Teclisovi.


...v meč - Warhammer. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha Warhammer Caledorův meč - William King | Dobré Knihy.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Warhammer - Tyrion a Teclis 2. ... Caledorův meč je nalezen už na začátku knihy a jeho získání bohužel není vůbec epické, týká se to zabití pár nemrtvých ještěranů a lidí, a tím to hasne. To je podle mě velká škoda, chtělo by to i víc rozvést interakci mezi elfími dvojčaty a lidskou partou ... Warhammer: Caledorův meč - William King - Megaknihy.cz ... . To je podle mě velká škoda, chtělo by to i víc rozvést interakci mezi elfími dvojčaty a lidskou partou. Dialogy mezi lidmi a ... Warhammer Caledorův meč 349,-319,-Skladem > 10 ks. Koupit. Warhammer Caledorův meč Pátrání po ztraceném meči Caledora Krot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY