Endymion

Endymion - Dan Simmons | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Simmons
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Endymion.pdf


Chcete si knihu přečíst?Endymion ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Simmons. Číst Endymion Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hyperion a Pád Hyperionu společně tvoří jeden z nejslavnějších a nejpopulárnějších příběhů v dějinách žánru science fiction. Není tedy divu, že se k němu Dan Simmons po takřka deseti letech vrátil ve vytouženém pokračování… Dvě stě sedmdesát let po zhroucení Světové sítě putuje Raoul Endymion v roli osobního strážce spolu s novodobou spasitelkou Aeneou a za pomoci androida jménem A. Bettik po řece Thetys. V patách jim je vlivný vojenský kněz Otec kapitán Frederik de Soya se svými jednotkami. Ve hře je opět osud celého lidstvem obydleného vesmíru a tam, kde je budoucnost na vážkách, nesmí chybět ani tajemný Štír, vražedný stroj se zcela neznámými záměry. Román Endymion v novém překladu Petra Kotrleho je úvodem dalšího velkolepého příběhu, jenž si svou propracovaností nezadá s autorovým nejslavnějším dílem.


...n is the only parade that rides to and through the Mercedes Benz Superdome where the Endymion Extravaganza is held and what a party it is! After the gigantic floats, Endymion continues the tradition of providing the finest entertainment in Mardi Gras ... Endymion | Discography | Discogs ... . Past performers include Steven Tyler, Rod Stewart Pitbull, Luke Bryan, Carrie Underwood ... In Greek mythology, Endymion (/ ɛ n ˈ d ɪ m i ə n /; Ancient Greek: Ἐνδυμίων, gen.:Ἐνδυμίωνος) was variously a handsome Aeolian shepherd, hunter, or king who was said to rule and live at Olympia in Elis. He was also venerated and said to reside on Mount Latmus in Caria, on the west coast of Asia Minor.. There is confus ... Endymion (Hyperion Cantos, #3) by Dan Simmons ... .:Ἐνδυμίωνος) was variously a handsome Aeolian shepherd, hunter, or king who was said to rule and live at Olympia in Elis. He was also venerated and said to reside on Mount Latmus in Caria, on the west coast of Asia Minor.. There is confusion over Endymion's correct identity, as some ... Endymion is a poem by John Keats first published in 1818 by Taylor and Hessey of Fleet Street in L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY