Tajná řeč koček

Tajná řeč koček - Susanne Schötz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Susanne Schötz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná řeč koček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajná řeč koček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susanne Schötz. Číst Tajná řeč koček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nelámali jste si už někdy hlavu tím, co vám chce vaše kočka vlastně říct? Susanne Schötz se této záhadě snaží přijít na kloub pomocí foneticko-lingvistických metod. Jako hrdá majitelka pěti koček analyzovala celou paletu jejich zvukových projevů a zkoumala, co mohou v různých situacích znamenat. O své poznatky se nyní dělí se čtenáři. Kromě rychlokurzu v kočičí fonetice nabízí jejich milovníkům i praktické tipy, které mohou využít při péči o vlastní kočku. Po přečtení knihy je mohou čekat překvapivá zjištění. Nebo mohou svému miláčkovi lépe porozumět. Každopádně se však jejich vzájemný vztah zlepší.


...ém případě vám zaručuji, že po přečtení knížky Tajná řeč koček, už těmto milým, hebkým, uvnitř divokým a pěkně vychytralým tvorům mnohem lépe porozumíte - mňau ... Tajná řeč koček (Susanne Schötz) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Více. Hana Wielgusová Hodnocení čtenářů . 3.7 z 5 1 hodnocení čtenářů ... Tajná řeč koček Nelámali jste si už někdy hlavu tím, co vám chce vaše kočka vlastně říct? Susanne Schötz se této záhadě snaží přijít na kloub pomocí foneticko-lingvistických metod. Jako hrdá majitelka pěti koček analyzovala celou paletu jejich zvukových projevů a zkoumala, co mohou v různých situacích znamenat. ... Jako hrdá majitelka pěti koček analyzov ... Tajná řeč koček - Dá se naučit řeči koček? - luxor.cz ... . Jako hrdá majitelka pěti koček analyzovala celou paletu jejich zvukových projevů a zkoumala, co mohou v různých situacích znamenat. ... Jako hrdá majitelka pěti koček analyzovala celou paletu jejich zvukových projevů a zkoumala, co mohou v různých situacích zna...SOUVISEJÍCÍ KNIHY