Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa

Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa - Mark Bowden | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Bowden
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Bowden. Číst Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vynikající dílo investigativní žurnalistiky získalo prestižní cenu Cornelia Ryana, kterou uděluje Overseas Press Club. Je to příběh násilného vzestupu a pádu Pabla Escobara, šéfa kolumbijského medellínského kokainového kartelu. Escobarova říše zločinu držela jako rukojmí třiceti milionový národ pod vládou teroru, který skončil teprve jeho smrtí. Uznávaný novinář Mark Bowden v intenzivním, podrobném popisu odhaluje do sud neznámé detaily šestnáctiměsíčního pronásledování, v jehož čele stály Spojené státy. S bezprecedentním přístupem k významným účastníkům tažení – včetně kolumbijského prezidenta Césara Gavirii a neúplatného velitele zvláštní policejní jed notky, jež Escobara pronásledovala, plukovníka Huga Martineze – jakož i k přísně tajným dokumentům a pře pisům odposlechů Escobarových telefonátů vytvořil Bowden strhující vyprávění, které představuje ostrý portrét drsné spravedlnosti v reálném světě.


... informace o produktu Kniha Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa - Mark Bowden, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa - Mark Bowden ... Recenze Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa ... ... . Objednávejte knihu Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa 2017; Černý jestřáb sestřelen 2008; Poslední akce: Zabití Usamy bin Ladina 2013; Kniha Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa je v. Právě čtených: 6x: Přečtených: 75x: Zabít Pabla . 341 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... Zabít Pabla Lov na největšího psance světa . Mark Bowden; ... Zabít Pabla - Lov na největšího psance světa - Mark Bowden ... ... . Právě čtených: 6x: Přečtených: 75x: Zabít Pabla . 341 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... Zabít Pabla Lov na největšího psance světa . Mark Bowden;...SOUVISEJÍCÍ KNIHY