Mini mánie: Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další

Mini mánie: Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další - Ilse Königová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ilse Königová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mini mánie: Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mini mánie: Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilse Königová. Číst Mini mánie: Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malé sladké a slané chuťovky jsou neodolatelné, dokonalé jídlo na každou společenskou událost nebo jednoduše k tomu, abyste se sami mohli rozmazlovat. Nejen že skvěle chutnají, ale představují také pastvu pro oči. Ra?nované drobnosti z celého světa, tvůrčí jídla do ruky podle často neobvyklých receptů… Na své si tu přijde opravdu každý: hříšně sladká krémová pokušení, jimiž se můžete hýčkat, aniž byste měli výčitky svědomí, protože jsou miniaturní. Ovocné a zeleninové jednohubky pro ty, co to rádi aspoň trošku zdravé. Tradiční kusy v malém, kde jediné soustíčko často chutná lépe než celý obří kus a také vám dává možnost ochutnat více druhů. Překvapivé modely pro mimořádné chuťové zážitky. Maxipožitek v minirozměru.


...Mini mánie - Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další" jsem si přála k Vánocům od přítele a tak jsem taky dostala "naježeno" ... Mini manie konigova ilse | Sleviste.cz ... . Knihu opravdu oceňuji, protože často pořádáme večírky a už mi poněkud docházela fantazie, takže inspirace v této podobě se hodila. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další Titul je na partnersk ... Mini mánie - Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky ... ... . Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Sladké a slané košíčky, kanapky, koláčky, jednohubky a další Titul je na partnerském skladu >10ks - doručujeme za 2 pracovní dny Vaše cena s DPH: 299 Kč 239 Kč Sladké a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY