Pohádková mateřídouška

Pohádková mateřídouška - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádková mateřídouška.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádková mateřídouška ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pohádková mateřídouška Online je nyní tak snadné!

POPIS


Časopis Mateřídouška, který dobře zná už několik generací čtenářů, měl 60. letech minulého století šťastné období. Přispívali do něj nejlepší čeští spisovatelé, básníci a ilustrátoři. V té době Dagmar Lhotová založila Knihovničku Mateřídoušky – drobné pohádkové sešitky. Jen malý, zato reprezentativní výběr předkládá dětem tato knížka. Na mateřídouškových květech vykvetly např. pohádky L. Aškenazyho, V. Čtvrtka, H. Doskočilové, M. Macourka, H. Šmahelové, ale i B. Hrabala či I. Vyskočila. Jen přivonět!


...asopis Mateřídouška, který dobře zná už několik generací čtenářů, měl 60 ... Pohádková mateřídouška | Albatrosmedia.sk ... . letech minulého století šťastné období. Přispívali do něj nejlepší čeští spisovatelé, básníci a ilustrátoři. V té době Dagmar Lhotová založila Knihovničku Mateřídoušky - drobn Časopis Mateřídouška, který dobře zná už několik generací čtenářů, měl 60. letech minulého století šťastné období. Přispívali do něj nejlepší čeští spisovatelé a básníci, kteří psali kní ... Pohádková mateřídouška - kolektiv | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Přispívali do něj nejlepší čeští spisovatelé a básníci, kteří psali knížky pro děti. Časopis Mateřídouška, který dobře zná už několik generací čtenářů, měl 60. letech minulého století šťastné období. Pohádková mateřídouška - kolektiv | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Časopis Mateřídouška, který dobře zn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY