Rok mrtvého psa

Rok mrtvého psa - Martin Lurský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Lurský
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok mrtvého psa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rok mrtvého psa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Lurský. Číst Rok mrtvého psa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Martin Lurský, který tragicky zemřel v roce 2019, byl bezpochyby jednou z nejvýraznějších postav Znojma a jeho nezávislé kultury. Není náhodou, že právě on byl frontmanem první punkové kapely, založené ve Znojmě, Slepá ulice. O posmrtné vydání básní a povídek z pozůstalosti se zasadila především jeho kamarádka Linda a Lubomír Dítě. Rok mrtvého psa je autentickou výpovědí, činorodým souborem, kde jsou napříč povídkami hlavnímí motivy sex a drogy, často rezonuje také motiv smrti a přátelství. Kniha, která vznikla prakticky během pár dní, obsahuje tiskovou chybu, kdy text ze strany 6 patří na stranu 11. Jak říkají Lucharovi nejbližší - ani on nebyl bez chyby, tedy tuto chybu knížce čtenáři jistě odpustí.


...vého psa Autor: Lurský, Martin Nakladatel: Jan Těsnohlídek - JT´s nakladatelství EAN: 9788090750425 ISBN: 978-80-907504-2-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 48 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Psa nechal vybehnúť do lesa, na druhý deň ho našiel ... ... . vydání) Rok mrtvého psa je autentickou výpovědí, činorodým souborem, kde jsou napříč povídkami hlavními motivy sex a drogy, často rezonuje také motiv smrti a přátelství. Kniha, která vznikla prakticky během pár dní, obsahuje tiskovou chybu, kdy text ze strany 6 patří na stranu 11. Rok mrtvého psa je autentickou výpovědí, činorodým souborem, kde jsou napříč povídkami hlavním ... Rok mrtvého psa - Lurský Martin - knihkupectví Beletrie.eu ... . Kniha, která vznikla prakticky během pár dní, obsahuje tiskovou chybu, kdy text ze strany 6 patří na stranu 11. Rok mrtvého psa je autentickou výpovědí, činorodým souborem, kde jsou napříč povídkami hlavnímí motivy sex a drogy, často rezonuje také motiv smrti a přátelství. Kniha, která vznikla prakticky během pár dní, obsahuje tiskovou chybu, kdy text ze strany 6 patří na stranu 11. já js...SOUVISEJÍCÍ KNIHY