Specialistka

Specialistka - Stephenie Meyerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephenie Meyerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Specialistka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Specialistka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephenie Meyerová. Číst Specialistka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pracovala pro tajnou vládní jednotku jako výslechová specialistka. Ví toho ale příliš a pro oddělení se stala rizikem, které je potřeba zastavit. Bez varování začíná lov, kde je ona kořistí. Nikde nezůstává dlouho, mění jména a podoby. Nezbyl jí nikdo, komu by mohla věřit… Chce-li vést normální život, musí splnit poslední úkol. Čeká ji nejtěžší boj jejího života. Navíc pozná muže, do kterého se zamiluje, a musí učinit vše, aby oba zůstali naživu.


...jimečná specialistka představuje zároveň jedno z nejtemnějších rizik ... Specialistka | blitzkrieg.be ... . A tak když její zaměstnavatelé usoudí, že je pro ně nebezpečná, bez varování po ní jdou. Dávno nemá šanci být dlouho na jednom místě nebo používat stejné jméno. Oddělení už zlikvidovalo posledního člověka, kterému snad mohla ... specialist (comparative more specialist, superlative most specialist) Specialised. Noun . specialist (plural specialists) Someone who is an expert in, or dev ... specialist - Wiktionary ... . Noun . specialist (plural specialists) Someone who is an expert in, or devoted to, some specific branch of study or research. Synonyms: aficionado, enthusiast, connoisseur A physician whose practice is limited to a particular branch of medicine or surgery. Lenka Hrdličková - realitní specialistka, Louny. 137 likes. Zabývám se prodejem bytů, rodinných domů a pozemků v l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY