Trojice: Úvod do katolického učení o trojjediném Bohu

Trojice: Úvod do katolického učení o trojjediném Bohu - Gilles Emery | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gilles Emery
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trojice: Úvod do katolického učení o trojjediném Bohu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trojice: Úvod do katolického učení o trojjediném Bohu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gilles Emery. Číst Trojice: Úvod do katolického učení o trojjediném Bohu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje prameny a vývoj trojiční křesťanské kultury. Nabízí potřebnou průpravu k tomu, aby čtenář tuto kulturu mohl nejen ocenit, ale také do ní vstoupit. Není pouhým historickým či systematickým úvodem, ale spíše modelem plně rozvinuté trojiční vnímavosti – v biblické, liturgické i dogmatické oblasti. Jasným a přístupným stylem se autor přesouvá od svědectví Písma a víry k doktrinálním formulacím o Trojici v sobě samé a ke stvořitelskému a spasitelskému konání Trojice. Nezamýšlí pouze prezentovat učení o Trojici, ale chce také přispět k rozvoji trojiční moudrosti u svých čtenářů.


... Úvod do katolického učení o trojjediném Bohu ... Vydavateľstvo Krystal OP | Martinus ... . Gilles Emery, překlad Branislav Štěpita, brož., 196 str., rok vydání 2019 Kniha představuje prameny a vývoj trojiční křesťanské kultury. Nabízí potřebnou průpravu k tomu, aby čtenář tuto kulturu mohl nejen ocenit, ale také do ní vstoupit. Není pouhým historickým… Podtitul: Úvod do katolického učení o trojjediném Bohu Kniha představuje prameny a vývoj trojiční křesťanské kultury. Nabízí potřebnou průpravu k tomu, aby čten ... O trojjediném Bohu - Antonín Salajka, | Theofil - Bůh ... ... . Nabízí potřebnou průpravu k tomu, aby čtenář tuto kulturu mohl nejen ocenit, ale také do ní vstoupit. Trojice(Emery Gilles) - Kniha představuje prameny a vývoj trojiční křesťanské kultury. Nabízí potřebnou průpravu k tomu, aby čtenář tuto kulturu mohl nejen ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY